» »

piše še kdo knjigo,ali monologe, al ob prostem času svoje občutke?

piše še kdo knjigo,ali monologe, al ob prostem času svoje občutke?

najna ::

Rada bi zvedla in našla ljudi ki tudi radi pišejo .. tko če kdo piše knjigo al če se mu dogaja da med poukom raje piše o sebi ... svoje občutke,al kašne monologe, drugi svet ... o navadnem živlenjeu al o megli in stopnicah ki se posredno navezujejo npr. na ljubezen ... kaj tašnega.... da ni nneki dobesedno napisano tako da bilo kdo bi potem tisto prebrau bi se vsak človek našeu u tisti zgodbi v tistih bedeah..
al pa bilo koli kar ima veze s pisanjem..!!!
peace & love
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

Stepni Volk ::

Kar nekaj jih je... med drugim tudi v tej temi: ZGODBICA, ki si jo bomo izmislili.

b4d ::

JEst nekej bluzim u en moj zvezek, precej strgano, če bi kdo bral bi si pomoje kak organ odtrgu.
b4d.sablun.org

Tear_DR0P ::

To počnem tud jst. Zapisujem si svoja razmišljanja.

Začel sm kao dnevnik pisat, ker mi pisanje na roke ni več šlo najboljš od rok. Pa z dnevniki nisem najboljši in je bolj ratal zapisovanje kakšnih misli in idej, ki se mi porodijo čez dan.

Aja pa če te še zanima - temu se reče rapiarium.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

64202 ::

Jaz sem celo sredno v zvezek risal klanje ljudi ipd., kot posledica obveznega sedenja v razredu. To ugotavljam iz tega, da takoj ko sem prisel na fax, sem nehal risat :). Lahko bi se reklo, da so to bili moji obcutki :D.

Pa tko so nas strasili, kako bo grozno na faxu, kjer nas noben ne bo nic silil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

najna ::

ua fulll zanimivo da se najde tak folk ... nevem ... jst se počutim dobro usakič ko kaj napišem ... kot da bi se moja duša rešla usega slabega...tudi večkrat na dan pišem in hočem spoznat še tega folka da vidim tko kašne občutke vi doživljate ...

pa rada bi se tudi kaj novega kaj več naučila ..tko da če ima kdo kašno idejo, kaj zanimivega povedat za napisat ...kašn nov način .. la bilokaj ...
bi bla vesela to prebrat!!!
peace & love

Tear_DR0P ::

Ja v bistvu je to tisto kar veliko ljudi išče. Zato so včasih obstajal vodnjaki sreče in spovednice. Tam si nečemu ali nekomu zaupal svoje misli in se stem očistil težav. Danes so temu namenjeni dnevniki, blogi, psihiatri in psihologi.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gzibret ::

> Danes so temu namenjeni dnevniki, blogi, psihiatri in psihologi.

Ali S-T forum >:D
Vse je za neki dobr!

Stampl ::

jst med poukom k ni kej za delat cickam in pol zvezka je snov pol pa moje "skice">:D

Tic ::

Jst pisem blog, ki je okno v mojo glavo. Ucasih nemorem spat, ker mam povno glavo vsega in vzamem list papirja ter pišem. Nazadnje se mi je zgodilo pred kakim mescom. Sem spisal 2A4 lista. Mam spravljenje. Na blog se obrnem, ko mi je hudo. Med drugem mi daje občutek, da imam večjo kontrolo nad svojim zivljenjem...

Kaj pa vem.
persona civitas ;>

sketch ::

Saj se vsi prej ali slej srečamo s pisanjem kot ventilom za razne stvari... ampak vprašanje je kdo ima dejansko dovolj vztrajnosti da spravi kaj berljivega iz sebe.

Najna, samo nasvet... če se že pogovarjamo o pisanju - forum je tudi pisni medij kjer veljajo slovnična pravila. In tipkanje v pogovornem slengu s slovničnimi napakami ni ua fulllllllll kewl ampak je moteče in težko berljivo. Enako z e-maili in vsem ostalim. ;)

lp
s.
Adapt and overcome.

charna ::

ja res je to o pisanju in risanju. ko v šoli včasih tako malo pogledam po razredu skoraj vsi nekaj počnejo eni rišejo no večina jih riše, eni pišejo drugi pa rešujejo križanke:D

pri meni zgleda to tako, da ponavadi pišem na zadnjih straneh zvezkov in mam na koncu pol zvezka snovi pol pa mojega lastnega pisanja, ki pa ga res noben ne bi mogel prebrat ker čečkam, da je groza.8-)
Večino trpljenja si človek povzroči sam.
Na napakah se učimo. Pametni se učijo na tujih.

koza_po_srcu ::

najna?
a ti hodš u G1.a slučajn?0:)
no evo me! maša tle

ja jz tud pišm ene krep pesmi o smrti pa tko... sej pol se počutm k da bi biblijo napisala, sam pol vidm da je krep!;(
Lajf je extra na Vegovi!!!

BigWhale ::

Jaz sem vcasih pisal traparije, pesmi, zgodbice, taksne in drugacne, imam se vecino teh stvari nekje na disku, raje niti ne iscem :P

Zdaj pa pisem blog. ;)

dolenska ::

mene pa prime vsake tulk časa pa napišem kakšno pesem. ampak je čist odvisno kakšnega počutja sem. zadnjič sem recimo prišel ob 5 zjutri domov pa sm namesto da bi šel spat napisal eno pesem.

Stepni Volk ::

Glede pisanja v šoli: brez skrbi... problem nastane, ko to preraste šolske okvirje... ko postane odvisnost in edini ventil za soočanje s problemi, je več možnih posledic / razlogov:
- država te obsodi na dosmrtno ječo, ker so te "zeleni" prijavili, da si opustošil 100 letno narodovo zalogo papirja in s tem gozdnega bogastva,
- postaneš vrhunski pisatelj, filozof... ali le interniranec zelo interne ustanove (v tem primeru imaš tako le občutek prvega dela te alineje)
- umreš od lakote, ker nočeš povedati, da si lačen, drugim se pa tudi vseh tistih lističev in SMS-ov en da brati, čeprav je izpoved o lakoti srca ganljiva...,
- piše se naslednje stoletje, kjer osebni stiki tako niso več zaželjeni,
- postaneš svetovno znani Guinessov rekorder, ki je začel pisati svojo povest doma, ter nadeljeval po telh sveta in se spet znašel doma (po parih desetletjih), ter tako umrl na rodni grudi
- vidiš, da si ustvaril delo dovolj veliko, da postaneš le slovenski pisatelj in se zavedaš, da te bo vsa mladina in šoloobvezna bitja tega govornega področja od sedaj na smrt sovražila, ko te bo morala tolmačiti in brati, kot del obveznega čtiva... in ker tega ne preneseš, vse skupaj zažgeš... in umerš mirne vesti (žal tega večina slovenskih pisateljev iz neznanih razlogov ne stori).
- pokažeš svoje pisanje prijateljem... in potem skupaj umirate od smeha... in tako s smehom in pogovorom spet zamenjaš pisanje za življenje...

TO BE CONTINUED

(So prišli otroci in rekli: dosti je tega pisanja... gremo se z Barbikam igrat... :)

najna ::

pišem 7 let ...zadnja 3 leta srednje aktivno o 10 strani na dan..
zame je to postala droga...tega me je strah...ne morem da nebi pisala tudi če se upiram... to je zame use .... to je meni postau moj najboljši prijatelj!


to je to.... teta me je strah!
peace & love

BigWhale ::

10 strani na dan? Hmm... da ne bos imela problemov s carpal tunnelo sindromom ;>

Tear_DR0P ::

hm 10 strani na dan ni velik - pa tud ni mal. Sam probaj to kar pišeš kdaj tudi brati. Pisanje samo kot tako včasih ni vredu. Napišeš polno bedarij in pol izdaš enkrat šund roman.

Jst sm tud sposoben spisat 10 strani na dan, al pa 14 dni nič. Odvino kolk se mi po glavi kej rola.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

mare_ ::

Jst recimo vsake toliko časa popišem ene pet strani v enemu zvezku, potem je pa za 2 meseca mir ;)

...in se potem režim, ko berem stvari izpred parih let... :)

charna ::

ja mare_ itaq :D to je res, se men tud dogaja, da si pol misliš wah, kaj sem vse pisal - pisala:)
Večino trpljenja si človek povzroči sam.
Na napakah se učimo. Pametni se učijo na tujih.

najna ::

sei tudi preberem use to ... ko najdem čas...in so nekatere stvari za katerimi se smejem ker m ije smešno ....ampak je večina besedil tašnih d ane morem verjeti kje sm bila in kam sm prišla v usem tem času .... pač razlika monologa v času od tistega prebrenega do tega zadnjega...:)
peace & love

b4d ::

Jest pišem večinoma zvečer v domu, drugač pa v šoli precej rišem, še posebej pri navezi dosade Pistotnik, Kocjan, Tonja Janša :P

najna a si morda na vegovi?
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b4d ()

cholt45 ::

Ja pisanje samemu sebi je res en lep ventilček za pucanje dušnega schavja!
Lahko se pa tudi fajn kratkočasiš s takimi forami, jast na vlaku dostikrat kaj pišem, če nimam kaj drugega za počet!
lp cholt45

DoloresJane ::

Ja. Pišem. Zelo redko, čeprav imam dosti idej. Ampak sem ugotovila, da imam morda na leto dve res "dobri" obdobji, ko lahko cel dan pišem in besede kar letijo na papir. Tako da večino leta ideje obračam v glavi, kasneje pa jih zapišem. Če ujamem tako dobro obdobje, v glavnem nastane kaj resnično dobrega. Žal pa trpim zaradi kroničnega pomanjkanja časa in tako v zadnjih 2 letih nisem napisala ničesar. Ena zgodba me že tako dolgo čaka.

Pišem zgodbe in zato ni nujno, da so o mojih občutkih. V mislih imam nek fiktiven karakter, ki pa ima (jasno) v sebi delček mene. Navsezadnje izhajam iz takega mišljanja in okolja.

najna ::

rada bi prekinla s to temo!!!
peace & love

64202 ::

Saj jo lahko drugim pustis :)

BigWhale ::

OPROSTITE PREKINITEV ;)

Teme naceloma ne mores prekiniti/ukiniti. Lahko jo pa zabrises ven iz seznama Mojih tem.

Damjan Jagar ::

Jp. Tema ni samo tvoja, ampak je sedaj naša. ;)
http://jagar.si

CWIZO ::

Sem zacel pred kratkim pisat kokr dnevnik. Samo ne vsak dan. Pac mal povzamem kaj se je danes zgodil. Pisem zaradi sebe, da bom ko bom starejsi mel kake spomine na te case. BOm pa pomoje tut svoj tok zavesti probal kdaj na papir zlit.
Mam obcutek da krepi duha in trenira tiste celice za razmisljat0:)

edit: sem pa v prvem in drugem letniku neizmerno veliko ceckal med poukom. Sestavljal sem pesmice, odfukane zgodbice da smo se pol smejal in tko naprej.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CWIZO ()

Damjan Jagar ::

Neke errorje ven vrže, če kliknem na blog.
http://jagar.si

CWIZO ::

Moj?
Ja server se je sesul in s eje baza podrla in sem zgubil vse podatke :( Lastnik s emi pa ze en cajt ne oglasi da bi mi dal nov username/pass pol je pa kola.

Sej drugac tm gor ne pisem tega kaj se mi je cez dan zgodil...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

najna ::

hmmm začela sm s to temo ...zdaj pa jo prepuščam vam ..odločla sm se .. nov začetek .. ne bom več pisala ... zdaj imam človeka ki mi stoji ob strani in bo tisti ki mi bo pomagau rešit problem ne pa papir ... vesela sm ... ! končno sm se nekomu odprla ... !:))
peace & love

gzibret ::

Najna, ti si eno trobilo in če nobenemu ne trobiš nič, se ti zmeša!!!!!!!!!!!! (tako, kot se sedaj meni, samo ne ljubi se mi pol ure tipkati........:D )
Vse je za neki dobr!

madviper ::

gzibret: Se tudi jaz podpisujem pod tvoj post, seveda če dovoliš :D!

Lp, madviper
I'd like to do something crazy!

DoloresJane ::

Meni se zdi tipično za tiste, ki veliko pišejo, pa ne skrbijo preveč za kvaliteto napisanega, da namesto vseh ločil uporabljajo tropičje, včasih pa še kak klicaj.

Tako da verjamem gzibretu, da kakšne druge "kvalitete" (razen praznenja glave) v njenem pisanju ni. :)

Stepni Volk ::

Nadezhda - povej to Lojzetu Kovačiču... vzami v roke "Prišleki" in poglej kako piše... s tremi pikami >:D . Preberi ša kak njegov interview in izvedela boš kako se imenujejo stavki, ki ne uporabljajo tebi tako milih ločil in se odločajo raje za tri pikice.

BigWhale ::

S pikcami je kriz, ce jih clovek prepogosto uporablja. Jaz jih precej pogosto, ce pa prepogosto? Nevem, tezko sem o tem objektiven. ;>

Tear_DR0P ::

najna papir te nikoli ne izda če ga dovolj skrbno hraniš. Poleg tega prenese vse!

Prvi najbližji je pa lahko zelo strupen poleg tega mu morda spomin opeša, ti pa si želiš izdati memoare...!
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tablice za srednjo šolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5213009 (11582) Pithlit
»

Šolski sistem poneumljanja otrok v osnovnih šolah? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10823205 (19305) alexa-lol
»

Font: matematični simboli

Oddelek: Pomoč in nasveti
314098 (3796) Mavrik
»

esej - bedarija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
568543 (7393) pingec
»

Osebni dnevnik (mrtvodrevesna verzija)

Oddelek: Sedem umetnosti
201797 (1475) kuglvinkl

Več podobnih tem