» »

Winxp zatikajo se igre, firewall se izklaplja, nod32 se ne zažene.

Winxp zatikajo se igre, firewall se izklaplja, nod32 se ne zažene.

joze ::

Prijateljici sem šel zadnjič instalirat neko igro in po instalaciji sem jo poizkusil zagnati ko sem opazil da se igra zatika.Na kakih 5 sekund se rahlo zatakne in onemogoči normalno igranje, zmanjšal sem resolucijo, čeprav računalnik krepko presega minimum igre pa ni pomagalo, ko sem preizkusil še druge igre sem opazil, da je pri vseh podobno.Nakar mi pove, da se Požarni zid vsakič znova izklopi in ga je treba ob vsakem zagonu ročno vklopiti, ko sem hotel zagnati scan v Nod32 sem ugotovil, da program teče v ozadju in preverja datoteke, scana pa ni mogoče zagnati.
Pregledal sem comp z adaware, našel 173 napak, vse uredil, vendar nobena izmed težav ni izginila.Drugače računalnik dela dokaj stabilno in brez posebnih težav.
Bolj ali manj mi je jasno, da je rešitev novo nalaganje sistema, zanima pa me ali obstaja še kakšen program s katerim bi še poizkusil stvar popraviti in pripraviti za normalno delovanje in računam na vašo pomoč.
Hvala

sidney ::

men smrdi na virus al pa trojanca ......, ce ti protivirusni program steka ....
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

joze ::

S katerim programom jih je smiselno poizkusit odgnat?

ping ::

Poženi NOD32 v safe modu in popravi napake v registru (System Mechanic). Računalnika se ne formatira brezveze.

davkok ::

Format c: :D

zee ::

format C:>:D

ziher je ziher.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

joze ::

Bil je trojanc, ki sem ga odstranil s trojan removerjem, tako da sedaj dela vse tako kot mora.Res bi bilo neumno formatirat disk zaradi enega trojanca, ki ga je dokaj lahko odstranit.
Hvala vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XXX is not a valid 32win application

Oddelek: Pomoč in nasveti
111813 (1541) nokia6310
»

Disk se polni iz neznanega razloga

Oddelek: Pomoč in nasveti
292707 (2016) jackorsen88
»

Neverjetno zgodbe..ali tu ne..kateri virus me je prejebal???

Oddelek: Pomoč in nasveti
202008 (1288) Azrael
»

Virus te nategne; ali ga lahko nazaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81350 (1080) dimitrijus
»

Kateri Antivirus?

Oddelek: Programska oprema
202042 (1839) |SNap|

Več podobnih tem