» »

Windows XP 64-bit Edition

Windows XP 64-bit Edition

kalcek16 ::

Ali ima kdo nameščene te windowse?, kakšna je njihova prednost in slabost, ali delujejo 32 bitni programi na tem sistemu in kako je kaj z driverji za grafično...

Daedalus ::

Kaj pa če bi vse te informacije poiskal na microsoftovi strani, kjer se verjetno tudi nahajajo? Tam si lahko snameš tud public beta verzijo, pa potestiraš...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

gaso ::

jaz sem obupal pri aktivaciji autocada. Internet explorer nekako ne najde prave poti ker se mu pot izpiše z nekimi čudnimi znaki c:\%%C... Mogoče kdo ve v čem je rešitev? Ne delajo nobeni programi, četudi jih poganjaš v prirejenem načinu ki čisto malo dišijo po 16bitnem, vsaj kolikor se meni zdi... :)

SasoS ::

16-bitne kode 64-bitni XPji ne izvršujejo. So imeli že z 32-bitno preveč dela :D

-jan- ::

:D Meni 16-bitne kode ze 32bitni xp-ji ne zaznavajo. Baje da 64 bitni niso prevec stabilni.

gaso ::

Ma niti ne, xp 64-bit delajo preverjeno hitrejše kot sedaj 32-bitni na istem sistemu. Že ugašanje in prižiganje se mi zdi mnogo hitrejše. Tudi problemov s stabilnostjo nisem imel (nVidia nForce4 in 64-bit gonliniki, GeForce grafična)... pravzaprav bi čisto preživel že s tole beta verzijo XPjev, final verzija pride enkrat te dni(?) Mora biti tudi glede težav, ki jih opisujem zgoraj kakšen hakelc - ampak trenutno ni časa za tovrstno igranje...

matter ::

Kaj pa je z gonilniki za 64-bit ?
A so zakej ATI jevi recimo al pa od Nvidie ?
Grem basket pa bom neloke metal

misso ::

Eno tako neumno vprašanje ali te windowse lahko naložiš na 32 bitne procesorje, pa če delajo kej hitrejše kot navadni.

lp misso

gaso ::

Nvida ima za 64bit več ali manj vse porihtano. Sistem dela brez problema...Vsaj s to zadnjo uradno beta verzijo. Problemi so pri gonilnikih za tiskalnike ampak se v to stvar še nisem poglabljall...

gaso ::

misso, na oba vprašanja je odgovor: ne!

Climber ::

Kdaj je uradni izid Windows XP 64 -bit

Zdej kt je pa Intel vn dal 64-bit procesor bodo pa kr takoj izdani. PRASCI!

Nočejo kdaj priznat da je AMD boljši!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniki postajajo 64-bitni

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
3312228 (10531) MrStein
»

Windows 64-bit in programi 32-bit?!

Oddelek: Operacijski sistemi
103491 (3254) Izi
»

Windows XP 64

Oddelek: Operacijski sistemi
152434 (1945) bmen
»

64 bitni procesor?

Oddelek: Kaj kupiti
212273 (1831) Brane2
»

Zmagoslavje AMD64 bo moralo še počakati

Oddelek: Novice / Procesorji
333058 (3058) Mr.B

Več podobnih tem