» »

Win2000 in moj zagaman modem

Win2000 in moj zagaman modem

cahahopie ::

Mam en noname modem.
Na disketi piše SMART HFS D/F
Nek HFS Generic Soft56K V.90 modem.
Pitaj boga?!?
In win2000 mi ga ne prepozna. V teh win98 je ta modem na COM3 in mi ga zazna takoj. V win2000 sem potem hotel dodeliti kar standardne gonilnike. A nisem mogel določiti COM-a. Le COM1 in COM2 sta bila na izbiro. Nato sem COM2 dodelil COM3 v opcijah vrat. A ni nič pomagalo.
Povsej verjetnosti bi zato rabu prave win2000 gonilnike za ta modem!!!
Sem poiskušal na DriverGuide pejđu a brez uspeha oz. na tem pejđu se ne znajdem.
Zato naproščam vsakogar, ki ima malo časa in malo volje, da mi najde te gonilnike. PLEASE!!! Mu... kupim, mu kupim.... mu... ehh nič, saj nimam dnara. Samo pobožno prosim!!:8):'(

Aljo1 ::

Idi na Google pa išči. Sigirno boš našel. Veš nas se tudi ne da iskat :))

McHregec ::

Windowsi 2k bi ti ga morel sami podpret.
Destroyer Of The Worlds.

iBojan ::

če nisi našel tukaj sigurno boš ;) Pa potem pridno surfat pa služit denarce Telekomu :'(

cahahopie ::

O.k. Dobu sem ene driverje.
Ugotovu sem, da je to Conetixov čip gor.
Sam fora... je ta.
Win2000 mi je prepoznal šoferje za prave in vse lepo in prav. Toda, ko se želim konektat mi javi, da naj preverim če je modem povezan s računalnikom ali tel. linijo. Pomoje ni z računalnikom, ker ni niti signala.
Modem je normalno na COM3 kot je to v Win98.
Toda... opazu sem, da je modem na IRQ11. Tam se nahaja tudi grafična, zvočna in še en par naprav (VIA PCI/USB in ACP IRQ PCI držalo.. al kaj je že), ki normalno sodijo tja. Modem je v Win98 na IRQ5. Torej... je prišlo do spora? Kako to odpravit? Kako modemu dodelit drug IRQ? Torej IRQ 5? ...Toda... poleg tega sem opazu, da IRQ 5 sploh ni v seznamu IRQ-jev. Torej.... KAJ SEDAJ?!?!|O

Lucio ::

odkljukaj WAIT FOR DIALTONE pa bo vse v redu.

cahahopie ::

To sem že nardil....
Toda.. kljub tem še ne dela.
Grrr!;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422747 (2127) joco
»

Kako spremeniti IRQ za razne kartice v XP-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281828 (1478) AngelOfDeath
»

IRQ9-ZA ZNORT!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61044 (907) zile
»

Problem z porti v WIN2K

Oddelek: Pomoč in nasveti
7955 (873) zetko
»

umax 3400usb problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101150 (1030) pino

Več podobnih tem