» »

Wine in M$ dllji

Wine in M$ dllji

Reso ::

Poleti sm se spravu vse domače kompe spremenit v delujoče linux kompe in mam zdej ene rahle probleme z wine emulatorjem. Wine emulator sm že instaliru in ima zdej probleme če zaženem en program ki uporablja sql database. Javla mi en "Initilazing the advantage local server failed" error. Sm pa neki bral da se da vključit dllje od winsov pa me zanima kako se to nardi pa če bi to kej pomagal??

simon ::

V wine.conf imas pot kje je na tvojem linuxu windows in windows\system direktorij. Dll-je skopiras tja, kjer je tvoj navidezen windows\system direktorij.

Reso ::

Zdej sm neki une DLLje not importu pa notepad dela tist program kga rabm pa ne dela:'(

Najbrz samo wine ni tok razvit da bi mu lahk tist program delu pa bi rabu en drug emulator če obstaja. A mogoče veš ker emulator je še dobr k bi rabu enga tazga da bi čim hitrejš delu pa da mi ne bi bilo treba imet inštaliranih winsov ker potem rabm licence:(

simon ::

Wine je kolikor vem edina zadeva, ki ji uspe poganjat dolocene programe brez da bi rabil okna. Drugi vsi rabijo instalacijo oken (s tem pa tudi licence).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Wine 1.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5711164 (7999) Jst
»

Google Picasa na Linuxu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
334823 (3731) Nejc Pintar
»

WinXP Home Edition Aktivacija

Oddelek: Operacijski sistemi
61268 (1224) Skoky
»

linux v pisarni

Oddelek: Operacijski sistemi
201758 (1423) Yohan del Sud
»

ATi VCR2 codec decoder

Oddelek: Zvok in slika
5902 (817) eraserr

Več podobnih tem