» »

Moja kišta, prosim za komentarje

Moja kišta, prosim za komentarje

markko ::

V tole kišto sem vložu kar neki tednov dela, pa me zanimajo vaši komentarji, je ka kaj al ne!!!


Ponoč










Ofjena kišta






Uzadih




Še druga stran
Hasta La Victoria Siempre !

jurcy ::

ne vidim slik?8-O

timj010 ::

Ja jaz jih tudi ne vidim:\
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

markko ::

Preklet geocities, bon popravu, sam mal
Hasta La Victoria Siempre !

markko ::

Se opravičujem, zgornje slike so namreč na geocitisu, ki pa je očitno veliko sranje, spodnje pa na siolu in bodo kot zgleda delale ok.






















Hasta La Victoria Siempre !

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Backup22 ::

Zaaaakon! Imava isti okus ;) Sprednja stran rula!
//

bogii ::

jao, dj še mene to nauč:) ej svaka čast. k bom jz to znou pol se bom pa lohk frajaru tkole:)
Nimam kritik, samo vprašal bi ali je glasen?

MEDENA ::

kero grdo hlajenje...TT uno cheap za 19k ?

timj010 ::

Zelo lepo ohišje samo kaj nisi našel nič boljšega od bigwater hlajenja to je največji ******.
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

markko ::

@Backup22
Hvala!


@bogii
Sej sploh ni problem, jes sem dobiu prakso, ko sem kako leto nazaj popolnoma uniču eno ohišje. Na njem sem sprobu vse, od brušenja, žaganja, netanja, piljenja, barvanja, da o štromariji ne govorim (raznesl napajalc)... Ampak se je splačal, kišta je sicer šla na odpad, izkušnje in znanje pa v tole zadevo.

Ne, ni glasen, vse ventilatorje mam na stikala zvezane (razen napajalca), pa še na potenciometre, tak da lahka štelam voltažo, če kej delam mam na 5V vse, drugač pa izklopim, tak da v nobenem primiru stvar ni glasna, razen če dam vse do konca (to pa tak ni nikol).


@MEDENA & timj010
Pumpa res zgleda obupn, sam jo bo tak črna farba kmal doletela... Drugač pa TTBigwater hladi izključno proc.(xp2200) in to povsem zadovoljivo. Najprej sem mislu en komplet iz coolpc.com-a naročit, je pa fora, da vsega ne bi notr spravu, pa še precej dražje bi blo...bo pa enkrat v prihodnosti tut to prišl na vrsto, ampak zaenkrat je TT solidn, če ga primerjam s prejšnjim TTVulcanotom je pa tak zakon ...

Aja, pa še cevi + tekočino nameravam v plavo farbo prerihtat
Hasta La Victoria Siempre !

timj010 ::

Ja če bi kupo lado iz odpada največ 2k potem pumpa 5k vodno blok 10k cevi 2k. Pa prideš na isto kot Bigwater samo da dosti boljše hladi.
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

markko ::

Ja, sej vem, enkrat ko bom prerihtu celo kišto bo to prišl na vrsto. Takrat nameravam tut SLI Geforca nabavt, pa ju hladit z vodo, procesor pa N bridge...

Tak, da, se mi zdej ne splača neki bolšega kupvat, ker bom tak al tak mogu kasnej nabavt najjačo pumpo, 4 bloke pa še velik radiator, šroke cevi, posodo...
Hasta La Victoria Siempre !

DimmniBurek ::

In kaj si tle zmodal?
Kupu si ohišje z že narjeno luknjo v stranici in s pleksijem, kupu tri mrežce, kupu vodno, kupu un kontroler, in to je to?
Kar si mogu nardit je blo luknje zvrtat, ki pa so najmanjši problem...

Drgač pa kake temp. maš s tem vodnim?
There Is No Stronger Drug Than Reality

markko ::

@ DimmniBurek

Tak mimgrede sem:

1: na sprednji strani naredu lukno v plastiko in pleh za vent. dodau gumjaste podloge, vent zvezu na stikalo in potenciometer.

2: na stranici sem zameju plexi, vent in mrežo ter dodau dodau gumjaste podloge, vent zvezu na stikalo in potenciometer.

3: na zgornjem plehu sem naredu 2 lukne, na eno dau mrežo, pod drugo dau vent ter dodau dodau gumjaste podloge, vent zvezu na stikalo in potenciometer.

4: kišta je bla na notranji strani pocinkana, tak da sem mogu celo skrtačt pa pošmirglat, da se je mat črna farba prjela.

5: prevrtu sem nete za disk-nosilce, dodau gumo pod in nad njih, jih pršraufu, na diske dodau vente, jih zvezu na stikalo, naredu protiprašno mrežo...

6: un kontroler je sam za vodn hlajenje, pa še pr njem nista delala 1 dioda pa voltmeter, tak da sem se še s tem zejbavu

7: pošmirglu pa prefarbu sem oba, dvd in cdrom

8: za vsa stikala sem mogu zvrtat luknje pa nseveda spilt

9: na napajalnik sem zvezu potenciometer pa pofarbu zgornjo stran

10: zameju sem hladilnik na Nb ju in grafični

11: ogromno kablov sem podalšu, zalotu pa dau u bužirke

12: Power on svič sem spelau ven iz ohišja, prek konektorjev na kišti

13: Zameju sm večino netov na kišti, kr je že pošten škripala

....... tak, da je ostala edin un lukna na stranici, druga je vse predelan in verjem, da je blo ogromno zajebavanja



Na proc mam 38, če noben od dodatnih ventov ne dela, pri neobremenjenem sveda, če se matra je tam okol 45.
Ko so venti na 5-7V je 35, ko se matra 40.
Če pa vse laufa do konca ... pa še nism probu.
Sam vse to je blo sproban, ko je ventilator od radiatorja delu na 5V, zmirjen pa z EVEREST Home Edition.

Pa še to '''In kaj si tle zmodal?''' a sem sploh omenu to besedu????;) '
Hasta La Victoria Siempre !

OZZY ::

kero grdo hlajenje...TT uno cheap za 19k ?


Medena.....In kaj te muči. Sam kritiziraš. Sebe poglej pol pa govor. Dej ti svojo kišto posliki pa pokaž...da vidmo kok maš pa ti not uštiman8-O 8-O ...pametnjakovič..:\
Go with the flow.

markko ::

@ OZZY

Tak se govori>:D
Hasta La Victoria Siempre !

xpozed ::

Zunanjost samega ohisja mi ni vsecna... verjetno zaradi samega modela ohisja :P notranjost si mi pa naredu 1A... zelo pohvalno glede urejenosti (kabli in slicno). Me pa moti, da si vec ali manj uporabil kupljene zadeve (vodno - home made mi deluje veliko bolj sexy kot pa teli kopljeni kiti) + prevec stvari mas ki so ala "cool-pc"... tako da minus iz tega vidika... se enkrat pa pohvala glede notranjosti...

markko ::

Ma jes morem zdle par mescov intenzivno šparat... Tam konc leta si mislim nabavt komplet vse na novo in takrat bo prišlo v poštev tut novo vodno s HydorSeltzom, BlackIceom, Asetek Waterchilom, big tower kišta...
Hasta La Victoria Siempre !

xpozed ::

Sam tko namig... če mislš big tower nabavlat ne kupovat kšnih k so kao "pre-moded" ampak nabav čist plain kišto in vse sam nared... pride velik bolj unikatno...

Suli ::

Potem je še bolje če kupi pločevino in jo še sam oblikuje v ohišje.:D

markko ::

Sej sm razmišlu že, da bi naredu plexi kišto, mogoče pa...
Hasta La Victoria Siempre !

Suli ::

Defenitivno se ne splača dajat toliko denarja za pleksi ohišje, ki je v slabem primeru še brez napajalnika.:\ Pa tudi pleksi ni material, ki bi bil nevem kak drag.0:)

Dzonson ::

pleksi v Astri, format A0, debelina 3mm; cena=36k sit

drugje pa nisem gledal

markko ::

Če se bom odloču za plexi, bom tak celotno ohišje sam naredu, če kupiš že narjeno kišto, stekleno al pa plehnato je sigurn potrebno kej spreminjat, sam si pa lahka nardim točno tako ko hočem in rabim.
Hasta La Victoria Siempre !

timj010 ::

Pa ko boš nabavlal DIY vodni sistem ne kupi black ice amapak rajši kaki radiator od lade 1000x boljše hladi pa še dosti cenejši je.
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

xpozed ::

Eh plexi ohišja so po mojem mnenju do mala neestetska... sklepam da ti ne bo ratal narest na nivoju ohisja Orac in podobnih zadev, zato prste stran >:D

Resno ti svetujem, da si pogledas ohisja, ki imajo potencial in so v osnovi kvalitetna... pa kot so fantje predlagal... nabav ksno lado al pa kej slicnega... pa Eddy-eve bloke pa mislm, da si zmagu na celi crti.

markko ::

Mam še dost cajta za premislt, bom vidu kk pa kaj
Hasta La Victoria Siempre !

MEDENA ::

OZZY dej mi 50k za digitalca.

markko ::

Od kod si, ti ga js posodm, da vidmo ka maš pokazat:D
Hasta La Victoria Siempre !

DimmniBurek ::

No ja, OK, sam ni nč kej tazga da bi se vidlo na zuni, ker da so tiste gumce, pa neke mrežce se ne vidi, drgač ni neki posebnega...
Nič ni kaj takega unikatnega za videt, mrežce so kušpljene, luknja je že zrezana...
Drgač pa počasi se daleč pride:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

markko ::

Poglej si prvo isto kišto kk zgleda nova, pa kulk lukn ma, pol pa govor!
Hasta La Victoria Siempre !

DimmniBurek ::

Ja pa OK, no ti hočm sam povedat da ni tak hudič treh lukenj zrezat al kolkr jih pač je, ja0
There Is No Stronger Drug Than Reality

KWAN ::

Meni se zdi, da vsi tisti, ki še niso pokazali nič na tem forumu (slike in podobno) se sedaj najbolj širokoustijo. Meni zgleda ful dobro narejeno! Vse je lepo pospravljeno estetsko in barvno usklajeno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

glasna ventilatorja na GeForce Ti4400 (WinFast A250)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101114 (997) GrimReaper
»

Zakaj mi pece DVD 45 min (speku mi ga je ze u 7ih minutah)

Oddelek: Pomoč in nasveti
211191 (954) [-=Jaka=-]
»

NF7-S 2.0, Barton 2500+ M, Twister 512ddr 4300

Oddelek: Navijanje
261327 (1005) bond007
»

Vent na manj ko t 12V?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221542 (1272) Azrael
»

Rezervoar in hladilnik v enem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221310 (1160) |Luka|

Več podobnih tem