» »

100% zaseden procesor ?

100% zaseden procesor ?

hani ::

Z mulo sem dol potegno nek film. Ko v raziskovalcu nanj kliknem, bodisi samo enkrat ali dvakrat, ali ga hočem izbrisat, se procesor zaposli 100 %. Ko pogledam procese opazim, da explore.exe zavzema 98% procesorja in da je med delujočimi procesi 5 krat svchost.exe. Kaj naj naredim, ker datoteke ne morem izbrisat. Če pa se datoteke ne dotaknem pa dela računalnik normalno. Probal sem z nortonom, spy-sweeperjem in nekim online antivirusnim programom in nič. Dol sem tudi že potegnu nek upgrade za Windows XP in še program, ki računalnik očisti določenih črvov, ki se nahajajo v svchost.exe. Probal sem že zagnati računalnik v varnem načinu in izbrisati film in nič.

Nimam nobene ideje več. Prosim vas pomagajte mi.


[popravil preočitna namigovanja na warez --- moderator]
  • spremenil: moj_nick ()

Microsoft ::

Tist svchost.exe, pa tud ce jih mas pet takih procesov, ni virus.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

hani ::

ok. Kako pa naj izbrišem tisti film. Vedno mi javi, da to datoteko uporabalja nek drug program in ga naj končam, pa ne vem kateri?

hani ::

Kako pa naj izbrišem tisti film. Vedno mi javi, da to datoteko uporabalja nek drug program in ga naj končam, pa ne vem kateri?

BlackHole ::

Odpri Notepad in pojdi na odpri. Poišči ta film, vendar ga ne odpret, samo klikni nanj in ga tam zbriši. Mislim, da bi tako moralo it. Zgleda, da je video "coraptan" pa bolj dolgo traja, da prebere vse informacijo o njem, ko klikneš nanj.
LP Marko

hani ::

Hvala za nasvet. Bom probal.

darkolord ::

Najlažje je zbrisat iz command prompta.... start -> run -> cmd [enter] -> del c:\pot_do_fajla\fajl.avi

kixs ::

Potegnil si pokvarjen film in se Explorer na pol obesi, ko hoce prebrat header.

To je sicer ze znana napaka in tudi na netu obstaja patch, ki to popravi. Uporabi GOOGLE! Npr.: link

lp

hani ::

Problem sem rešil s "cmd".

Najlepša hvala vsem skupaj.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

analiza hijack this

Oddelek: Pomoč in nasveti
171760 (1540) klaudija
»

svchost.exe

Oddelek: Programska oprema
164198 (4017) ABX
»

[ Windows XP ] svchost

Oddelek: Operacijski sistemi
473385 (1760) OmegaBlue
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253434 (2458) Mr.B
»

svchost in 100% obremenitev cpu

Oddelek: Pomoč in nasveti
162313 (1840) Microsoft

Več podobnih tem