» »

prenosnik solonote in counterstike

prenosnik solonote in counterstike

cosmicsuper ::

- Intel Centrino Pentium 1600 MHz 2MB CACHE
- 512MB DDR PC266
ATI M10 Radeon 9700 agp 8X, 128MB VRAM

ali je to dovolj za igranje counter strika, namrec zadevo sem nalozil in preizkusil, pa se zatika na najnizji ločljivosti(800x600) na low-deatails, tako da se ne da igrat. Se da kaj optimizirat, drugi gonilniki....HELP.

cbelica ::

A je to CS:S ali CS1.6?

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

cosmicsuper ::

aja cs:s

cbelica ::

hmm, mozno, da ti steka zaradi procesorja...

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

AnWar ::

Ta procesor (centrino) ni namenjen, za igrat igre... boljsi bi bil p4 2.66 (ali katera druga frekvenca procesorja) mobility Hyper Threading.
[Asus ROG Strix SCAR III]

OwcA ::

Ne bi bil tako prepričan. HTT v igrah tako ni v pretirano pomoč, jedro samo pa je pri Centrinih precej boljše zasnovano.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

AnWar ::

Owca:

Jst ti lahko povem iz lastnih izkusenj primerjava centrino 1700Mhz, ter p4 2.66Mhz HT, je velika razlika v UT 2004, glede fps-jev....

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

Thomy ::

Zanimam se za nakup podobnega prenosnika kot cosmicsuper pa me zanima kaj se sploh da spilat na tako konfiguracijo ? Ce se ne motim css ni nevem kok pozresn spil.

Ma kdo kake izkusnje ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomy ()

Utk ::

Jaz imam nekaj podobnega, samo da 64 MB na grafični. Half Life 2 dela na 800×600 s vsem do fula in 2× FSAA in 2× filtriranje od 30 do 60 fps-jev, odvisno kje si. NFSU2 vse do fula, 800×600, FSAA do konca (ali do pol, se ne spomnem) dost gladko. Vsaj na LCD-ju se ne opazi zatikanja. CS video stress test z enakimi nastavitvami kot pri HL2 pokaže okoli 50 fps-jev.

DjTonic ::

primerjava centrino 1700Mhz, ter p4 2.66Mhz HT, je velika razlika v UT 2004, glede fps-jev

Če si testiral kaj, bi bilo zanimivo videti rezultate, ki si jih dobil. Meni se recimo zdi Pentium-M (Centrino) dober tudi za igre.

Zheegec ::

HT kar prinese razliko - igre večinoma delujejo nekaj % počasneje, če je HT vključen >:D

Mogoče so problemi z driverji ali s čim, Radeon 9600 jedro (R9700 Mobility ni to, kar se sliši :D ) je OK za CS:S, RAM je dovolj... Mogoče je problem v driverjih za čipset, grafično, ali pa s čim drugim...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nodes ::

Jst ti lahko povem iz lastnih izkusenj primerjava centrino 1700Mhz, ter p4 2.66Mhz HT, je velika razlika v UT 2004, glede fps-jev..

kaj ne proizvaja fps-je grafična...ob vedno manjši podpori CPUja
;)

ena cvetka

:D

AnWar ::

Ne bi rekel da sem testiral, ampak opazil sem razliko delovanja, recimo HT 2.66Mhz, je bilo povprecno 60 slik/s ter medium detajli (govorim za UT 2004), pri centrino 1700Mhz, je pa bilo 35-60, ampak so zelo padali fps-ji,tako da ni bilo dobro tekoce igrat,

Primerjava:
Namizni racunalnik:

Intel celeron 2.4 Mhz navit na 2.7Mhz
ter
Intel Pentium 4 2.4Mhz HT /800

Je bila zelo ogromna razlika delovanja unreal 2004, seveda tam ko se je najvec dogajalo, in je tudi zelo pomembno moc procesorja, ne samo graficna.

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

nodes ::

potem verjemimo tistim, ki so testirali klik!

nodes ::

mam kolega, ki vse online igre igra na prenosniku...descop A64 3500+, Radeon 800XT Platinum pa uporablja samo za P2P

za notebooka isto velja, če ga uporabljaš za igre, daj not 1024MB sistemskega Rama...zdaj je res poceni

AnWar ::

Ja , sej jst ne pravim da centrino ni za igre, test ki si pa ga navedel je res da imajo namizni ter prenosnik skorej enako fps-jev, samo kako pa padajo ter rastejo (fps-ji) na centrinotu, recimo jst ne bi mogel igrat Unreal 2004,da mi padajo iz 35 na 60 fps. Jst pravim samo da je HT drzi stabilno slikc na sekundo, kar pa centrino ne.

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

nodes ::

Jst pravim samo da je HT drzi stabilno slikc na sekundo, kar pa centrino ne.

preber si post zgoraj od ALIENa al pa guglej...destkrat povedan

že stokat je blo povedan da sploh Centrino procesor NE obstaja

najslabši procesor za igre je ta tvoj P4 ...tisočrat povedan

očitno ti ni pomoči

;)

OwcA ::

Jst pravim samo da je HT drzi stabilno slikc na sekundo, kar pa centrino ne.

Malo je iger, ki sploh izkoriščajo HT in tudi pri tistih, ki ga, le-ta ne bi pomagal vzdrževati stalnega števila slik na sekundo, prej nasprotno, nihanja bi bila večja, ker bi bil procesor bolje izkoriščen.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Performans računalnikov v videoigrah - FPS debata a.k.a benchmark (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
772164791 (15057) Sssaga
»

mobile pentium 4?

Oddelek: Kaj kupiti
182608 (2015) Anney
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916461 (7422) Seb4
»

Nakup prenosnika do 200.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
404525 (3817) Jan987
»

Centrino proti pentium

Oddelek: Kaj kupiti
221656 (1351) _WilL_

Več podobnih tem