» »

Barvanje plastike: Nujno več slojev?

Barvanje plastike: Nujno več slojev?

Lolo ::

Lep pozdrav.Zanima me ali je res tako nujno da ko barvaš plastiko da daš spodaj temeljno barvo,in potem tisto kaj hočeš in nato še lak?Kaj ne moreš samo ene dat,tisto kaj jo hočeš,ne pa da daš 3 sloje gor?

Highlag ::

Treba ni, samo ko ti bo barva čez čas odstopila si boš želel, da si barval tudi z podlogo.

Drugače pa ostane barva krhka, mimgrede jo spraskaš ....
Never trust a computer you can't throw out a window

Kenzo ::

Pojdi v najbližjo trgovino za barve in lake in prodajalca prosi naj te napoti do police kjer imajo piksne z barvami za plastiko(cca 1000 sit),ki ima že mešanico narejeno kot mi je prodajalec razložil in imajo tudi dolgo obstojnost pa še ne tečejo navzdol kot druge,....
skratka samo izbereš barvo in opa stvar je končana...

Lep pozdrav in uživaj med barvanjem...ohišja,...monitorja,....itd...

Lolo ::

ja,sej sem kupil barvo prav za plastiko.A da majo že tako mešanco?No hvala,bom pa samo z barvo.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lolo ()

Kenzo ::

Nč se sekirat...bodi zadovoljen pa bo.Lepo pobarvaj zadevo(magar poizkusi najprej na male koščku da vidiš koliko naneseš,da ne teče in da ni lisasto...
Potem pa udri po svojem izdelku in pozabi na vse skupaj...:D


:D :D

Lolo ::

Sn že enkrat prej probal na plastiki za test,da vidim kak kaj zgleda, pa je blo ql.Bom preštrihal oz. presprejal lepo z barvo in to je to:D Tnx za pomoč.Uživajte

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lolo ()

xpozed ::

skoraj: kje pa točno prodajajo barve za PLASTIKO, ker sem iskal v Chemotu v Domžalah pa niso imel samo za plastiko, ampak univerzalne spreje... :\

Keyser Soze ::

Podlaga je vez med samim materialom in barvo. Tako kot ti detergent pomaga, da zmešaš vodo in olje. Sicer lahko narediš brez detergenta(primerja - podlage - osnovne barve), ampak ne bo nikoli isto kot z.

Potem pride barva, ki da pač..... barvo.:D

In nato še brezbarvni lak, ki dobro zaščiti barvo pred mehanskimi in drugimi poškodbami.

Skratka trije nanosi so če je narejeno tako kot je treba. Univerzalne barve so pa za tiste, ki se jim lmalo manj da, pa ki radi kupujejo all in one top shop izdelke....:)

xpozed ::

Keyser Soze; zadeva se na kovini odnese odlično z univerzalnimi... samo na plastiki ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xpozed ()

TOP ::

ne rabiš tri sloje samo šprickit in barvo in še lak če rabiš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje plastike.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1221762 (20145) @nny
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292665 (2327) m0LN4r
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103320 (3003) NobelMan
»

Barvanje Računalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142127 (1758) ali3n
»

S čim pofarbat ohišje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263052 (2677) nikonezna

Več podobnih tem