» »

modem & v.90

modem & v.90

wind ::

Imam modem U.S. Robotics 56K FAX INT. Modem se mi skoraj vedno poveze 33.600, jaz bi pa rad, da se poveze vec (v.90). Vem, da je lahko problem slaba linija, ampak ko se mi poveze v.90 takrat je povezava med 50.000 in 52.000 torej je linija ok. Zanima me ce obstajajo kaksni AT ukazi za modem, da bi se vedno povezal v.90 oz. ce ima
kdo kaksno drugo idejo?

DIEUALL ::

instaliraj pravilne gonilnike za modem !

gkovac ::

Ja Spider ma prav... pravi drajverji za USR interne modeme so blazno pomembni... nalozi si driverje. Ce ne veš točno kateri modem maš, odpri računalnik in poglej kaj ti piše na modemu... pol pa na net in veselo iskanje.

Sicer pa so interni USR modemi blazno občutljivi na "slabe" linije in že najmanjša zadeva ga lahko čist zj#$e. Mel sem probleme k se moj interni USR ni hotel connectat na več kot 33.000, neki noname externi modem pa je delu na 49.666...

obstaja pa še en registry tweak ki naj bi kao pohitril delovanje modema (men sicer ni) ampak lahko probaš še to... poglej mal moje stare poste pa boš najdu link.

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

wind ::

kolega ima najdrazji USR externi modem pa se mu poveze od 28.800 do 31.200 :)

su37 ::

Tud USR ni več tisto kot je bil :D :D:D:D:D:D

wind ::

Downloadal sem si controlcenter iz usr.com venar mi ne prepozna modema. Je mogoce kdo ime podobne probleme?
btw. imam interni usr 56k fax modem na isa vodilu. Product id: 66178781

wind ::

Ocitno ze vsi mate ISDN! :) Se je mogoce kdo igral z AT ukazi? Namrec AT&N36 bi naj "prisilill" modem, da se poveze z 56.600, vendar meni javi, da se oddaljeni pc ne odziva...

Kriko ::

Meni se ni hotelo conectat več kot 33.600. Pa sem javil to na Telekom. Prišli so fantje nekaj menjali v omarici na ulici in potem se mi je vedno conectalo z 50.600, Tudi z Telekomom smo lahko včasih zadovolnji, posebej zato ker so to uredili v dveh dneh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181426 (1218) Koci
»

modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131468 (1320) DeLuX
»

Problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161457 (1299) MadMax
»

Kako bi pohitril modem?

Oddelek: Omrežja in internet
221763 (1414) element
»

K***** MODEM MOTOROLA

Oddelek: Strojna oprema
401464 (1067) Evil|One

Več podobnih tem