» »

Chin Up Bar

Chin Up Bar

Mercier ::

Torej, rabim štango za štemanje, lepo slovensko povedano. ;) (če najde moderator domačo besedo, naj prosim spremeni naslov)

Kje naj nabavim/si ogledam omenjeno reč? (najraje v Celju ali okolici)

Verjetno sta le dve varianti: za v podboj vrat in na strop? Obstaja še kaj boljšega? Obvezno mora biti "pospravljivo". (imam nekaj izkušenj s štango domače izdelave :)

Tale varianta za med vrati, naredi kaj škode na podboju?


Torej, z vsemi relevantnimi nasveti, napotitvami... na tablo. Tnx!

Tody ::

jest mam eno super varjanto ki se obesi na vrata in drži za podboje. Po izkušnjah drugih frenodv se zadeva ki se vpne med vrata, rada odpne in naredi lepe lise na podboju, če jih še ne skrivi.Če si kaj mojstra ozirma maš kakega ti lahko zadevo zvari doma in potem jo še malce oblečeš v plastiko in gumo.Jest ti pa lahko priskrbim sliko. ČE imaš pa več kot 100 kg pa bolje da ne uporabiš home made zadev, v tvoje dobro in dobro vrat :D

NupY ::

sam se imel pred parimi meseci isti problem.

po premisleku sem se odlocil za montazo na strop, kar sem izvedel takole:
- dve luknji v strop, dva dobra dibla, dva 8 cm sraufa z rinkami na koncu.
- dva 3cm siroka traka, ki jih znetas s cevljarskimi neti (oboje dobis nasproti sodisca v trgovini usnje al kaj je ze)
- dva plezalska karabina, s katerimi pripnes gurtni na rinke, in ce je treba, odstranis.
- leseno palico 1m. dobis v baumaxu se narejeno za mal pod jurja.

vse skupaj me je prislo okoli 4k sit, 500 sit vec kot una stanga za na podboje.
stanga mora bit gibljiva, mora se guncat, drugace trpijo zapestja, zato sem uporabil gurtne.

Mercier ::

NupY:
Zelo izvedljivo. Grem v lov za vrtalnim strojem. :)

Tody:
Ja, tisto, za med vrata se mi je zdelo hudo sumljivo. Za zataknit na podboj ne morem uporabit, ker imajo neke okrasne letve, drugače sem pa gledal predvsem tak sistem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drog za dvigovanje trupa

Oddelek: Loža
266753 (3927) Vajenc
»

Drog za dvigovanje telesa

Oddelek: Loža
3313019 (11493) _Enterprise_
»

Telovadni drog

Oddelek: Kaj kupiti
72311 (2130) Kiki1984
»

drog za zgibe (pull-up bar)

Oddelek: Loža
118562 (8279) Steinkauz
»

v steni skrita vrata - mizar in $$

Oddelek: Loža
164612 (3875) Highlag

Več podobnih tem