» »

Kateri laptop ima COM port

Kateri laptop ima COM port

d4r3 ::

Pozdravljeni!

Mene zanima ali mi kdo lahko pomaga najt vse nove prenosnike kateri imajo COM port .. Sam sem najdo samo dell latitude D505
Ki je se seveda kolko tolko ugodn.. Stane pa CCA 270.000 sit
Če ima kdo kaksen model s Com portom naj sporoci da lahko malo izbiram kaj kupit!

Lp D4R3

neoto ::

nekateri Tronoti ga imajo

cryptozaver ::

Resitev je USB->COM converter. Stane okol 5KSIT. Sicer pa priporocam tega DELL-a. Imam zlo dobre izkusnje. Za ta denar res dobis veliiiiko.

dejvidlj ::

Sam uporabljam Latitude D505 in ga lahko tudi priporočim, za ceno pod 300 tisočakov, dobiš soliden prenosnik z dobro opremo. Najbolj mi je všeč funkcija express charge, ki baterijo napolni v eni uri, zdrži pa lahko tudi več kot 4 ure in pol. Meni z ustreznim power managementom, nastavitvami power DVD-ja, osvetlitvijo zaslona na približno četrtini ter zmanjšanjem hitrosti vrtenja optične enote zdrži pri predvajanju DVD filma več kot tri ure in pol. Prenosnik je tudi zelo tih in tudi kar se ostalih stvari tiče nimam (večjih) pripomb, tako ga lahko res priporočim srednje zahtevnim uporabnikom in pa tudi zahtevnejšim, ki rabijo zanesljiv prenosnik za ugodno ceno in z dobro servisno podporo.
Don`t worry, be happy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dejvidlj ()

nurmaln ::

z USB --> RS232 konverterjem bodi previden, marsikatera naprava ne deluje preko tega vmesnika

Phoebus ::

Nurmaln: Preko dobrega USB -> RS232 delajo praktično vse naprave ki sem jih sprobal. Res pa je, da imajo poceni vmesniki včasih probleme s kakim clockom :-D

Dobri so po 7 jurjou.

nurmaln ::

Naprave pri katerih komunikacija poteka v obeh smereh v večini primerov ne delajo, npr UPS.

mirkuma ::

HP Compaq NC6000 ima prav tako serijski in paralelni port, baterija tudi zelo dobro drzi!
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

dejvidlj ::

Na HP Compaq nc6000 baterija lahko še precej več zdrži kot na latitude d505, to pa zato, ker se dobi tudi 8-celično pa tudi 6-celična je zmogljivejša(14.4V napram 11.8V, če se ne motim). Samo mislim, da tile Compaqi pridejo še vedno nekoliko dražji kot pa Dell.
Don`t worry, be happy

jype ::

UPSi obicajno nimajo standardnega serijskega kabla. Vsaj APC uporablja cisto svojo shemo za kabel (in navaden serijski kabel obicajno takoj ugasne UPS).

Dethbot ::

Čau.

Poglej jaz imam za prodat Latitude D600 je bolši kot D505.

Malo rabljen in za takšen denar kot si pripravljen dat velik več stvari ponuja kot D505.

Če te zanima me kontaktiri na MAIL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell zamenjuje 4,1 milijona baterij

Oddelek: Novice / Ostale najave
255921 (4018) Jst
»

Toshiba Satellite L10-101 vs Dell 505

Oddelek: Kaj kupiti
131676 (1461) klemen22
»

Hp nc6000 ali dell D610

Oddelek: Kaj kupiti
81798 (1606) DjTonic
»

nakup prenosnika nekje do 400kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
61550 (1396) dejvidlj
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222809 (2342) Arthur

Več podobnih tem