» »

Problem z resetiranjem

Problem z resetiranjem

TiMe25 ::

Ojla stručkoti !

Tam kjer delam so nabavili nov computer v sledeči konfiguraciji:

P III 866
ASUS CUSL-2
40GB HDD
Matrox g450
HP9100 CDRW
512MB RAMA
IIyama 22'' monitor

No na njem so naloženi W2000( brez service packa) in comp se vsake tolko časa resetira sam od sebe - včasih se resetira kar med bootanjem... kaj bi lahk bil problem ??? kako naj fixiram zadevo?
No včasih se kr resetira tudi če mal zamaješ v usb kabel od printerja ( EPSON 875DC )?

Hvala!
TiMe it's always on my side !
  • spremenil: TiMe25 ()

msmiha ::

Za en kurc napajalnik naj kupijo boljšega vsaj 300W
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ZaphodB ::

mogoče je napajalnik... ne vem

Sem mel pa podobne probleme enkrat z eno staro navadno plato za navadne pentium in podobne procesorje: comp je veckrat freeznil, se posebej ob obremenitvi, pa tudi brez obremenitve, veckrat (ne vedno) pa se je sekudno za tem ko je steknil somoiniciativno resetiral ;)

Dal sem drugo plato in isti procesor - tezav ni blo vec. Zakljucil sem da je bla mogoce plata na kaksnem mestu kje skurjena in se je napaka pokazala v nakljucnih trenutkih.

dobr, samo ideja, ampak mogoce pa drzi ;)

ChiefThunder ::

ne vem no tole ni glih amd sistem, mogoče napajalnik, vsaj 250w ali več.
kaj pa ostalo; dobivaš kakšne errorje in čudna sporočila? mogoče je problem v ramu. najbolj da naložiš ustrezne popravke/ gonilnike in probaš, drugače pa vrni zadevo, da ti reklamirajo. Tisto s usb je mal sumljivo... poglej če je vse fajn pritrjeno...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Can ::

Le čemu 300W napajalnik? V podjetju mamo vsaj 20 podobnih konfiguracij in vsi imajo 200W napajalnik pa delajo kot je treba.

TiMe25 ::

Hvala za mnenja - danes sem pogledal napajalnik je 250W je pa se nea stvar - v COMTRON-u kjer je bil ta comp kupljen so nam hotli podturit neko ABIT plato ... takoj danes smo jih poklicali .. pa so pršli in comp odpeljali .... PROKLETE PIZDE ... dečki pazite se jih !!!!

Mislim naredli smo jim prometa za 750 kSIT pol pa še hočejo neki podtakniti !!
TiMe it's always on my side !

andrej ::

mas kaj navito masino?

Kaksni so kaj rami?

je maticna dobro prisraufana na ohisje?

TiMe25 ::

Preveč vprašaš ... mašina ni navita ... je nova stara 2 dni ...
TiMe it's always on my side !

Spajky ::

TiMe25, se popolnoma strinjam s teboj glede ComTrona (verjetno sem imel med vsemi vami z njimi pred leti najslabse izkusnje in vec kot pol leta maltretiranja dokler nisem jim nisem zabrisal njihove PC-je nazaj in zahteval nazaj denar in ga tudi dobil! Za se jim izognit v velikem krogu! Ce pa ze prav moras kupit nekaj od njih pa samo fabrisko zapakirane stvari in nikakor pri njih sestavljenega racunalnika !!! 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684519 (3560) rc-car
»

OC-anje ABIT KT-7A: <b>Update</b>

Oddelek: Navijanje
271315 (1009) morphling1
»

sistem ugasa !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
11947 (808) badboy
»

racunalnik se noce vzgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351881 (1531) rang3rus
»

Help ! Help1 Sami problemi

Oddelek: Navijanje
201252 (1092) Viper Neo

Več podobnih tem