» »

artefakti

artefakti

MagElan ::

vceraj sem mi je po dolgem času spet "zaluštala" Mafia. pa jo zaženem in opazim da se pojavljajo neke čudne črte, slika ni bila lepa. pa se odločim da malo prenastavim frekvence pri grafični, zaženem rivatunerja pa se špilam, nakar se mi tudi v windowsih pojavijo artefakti. in slednjih se ne morem znebit.
sem uninstaliral rivotunera, vse predhodnje drivere, pa na novo instaliral, pa je, ko so se mi windowsi zagnali, najprej pokazalo lepo sliko, kakih 5 sekund za tem pa monitor počrni, kot se to zgodi pri nalaganju driverov za grafično, potem pa isto. spet artefakti ...
in zdaj me zanima, če je kdo imel že podobno izkušnjo in kak se tega znebiti?
LP
-=MagElan=-

Jan(JAE) ::

probaj update firmware drugače je pa verjetno zanič
www.jae.si

CaqKa ::

se ti pregreva grafična?

MagElan ::

niti ne ... nima kaj dosti višje temperature od telesne, ali pa mam (hudo) vročino
-=MagElan=-

MagElan ::

čudo tehnologije .... ko sem "zmero" temperaturo grafične, jo malo prerukal ... napisal prejšnji post se je slika popravla ... in ravno zdaj ko sem bil skoraj na poti v trgovino da reklamiram to in si nabavim kako boljšo novejšo grafično ...
no ja zgleda da bo moglo to malo počakat.

PS: vsi ki ste odgovorili na prejšnjo anketo "z nasiljem" imate verjetno podobne izkušnje kot jaz, in tudi ostali svetujem naj tu pa tam prefockajo svoj računalnik :D
-=MagElan=-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WHEA UNCORRECTABLE ERROR (ntoskrnl.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
241682 (1263) filip007
»

Grafična

Oddelek: Pomoč in nasveti
251458 (1067) SloBiscuit
»

Ugašanje računalnika za cca. 2 sek. po resetu & problem pri high load (3dmark)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141295 (1107) PlayTheGame
»

Težave z grafično kartico Radeon 8500

Oddelek: Pomoč in nasveti
121218 (1059) Jackal
»

sapphire radeon 9800 pro težave

Oddelek: Strojna oprema
171213 (865) ferdo

Več podobnih tem