» »

XFX 6600gt agp vodno hlajenje

XFX 6600gt agp vodno hlajenje

J.F.K. ::

Ker ni primernega tihega hladilnika za to grafično sem se odločil, da bi morda probal z Zalmanovim VGA blokom (ZALMAN ZM-GWB1). Edini problem je, da vodni blok uporablja 8mm (notranji premer) cevi, jaz imam pa vodni sistem baziran na 12mm (notranji premer) ceveh.
Kje bi lahko dobil takšno reducirko (če sem se sploh pravilno izrazil), kamor lahko nataknem na eno stran 12mm cev na drugo stran pa 8mm.

Climber ::

Poglej na www.cerkovnik.si

J.F.K. ::

Sem pogledal, pa nisem opazil tistega kar iščem. Očitno iščem smrekico na kater bi dal na eno stran 12mm cev, na drugo stran smrekice pa cev z 8mm.

DimmniBurek ::

Očitno ne iščeš tapravga, smrekice majo na eni strani navoj ponavadi G1/4, na drugi strani pa smrekco za cev nataknt, ti rabš reducirko
Dobi se v kkšnih trgovinah z vodovodno opremo, ponavadi je ta reducirka bakrena, sam nevem če boš dobu direkt 8->12, možno da boš moral 8->10 pa 10->12
There Is No Stronger Drug Than Reality

Mulh ::

Kupi tole:

Pa cev malo segrej z nečim, lahko jo daš v vročo vodo, da se lepo raztegne, in boš gor dubu gor na oba konca pa bo super >:D

Eddy ::

Ja ket si se pa spomnu, da si kupu zalmanolv vga blok. :\
www.ekwaterblocks.com

J.F.K. ::

Ga še nisem kupil. Vem, da paše gor in hočem še ostale dele dobiti preden grem v nakup. A kak tvoj blok bi čel gor mogoče Eddy? Ima samo dve luknji, ki sta 3" narazen, zraven pa je še en moteč hladilnik.

Eddy ::

Seveda paše EK-VGA-NW blok na 6600 GT AGP.
www.ekwaterblocks.com

Lazy ::

Živjo.

Nikjer nisem zasledil, kako je z hlajenjem pcie v agp pretvornika potem ko namestiš vodni blok. Ker pri stock hladilniku ventilator piha tudi po hladilnih rebrih pretvornika. Pa kako zgleda če se to pregreva(sistem zamrzne ali grafična zaradi tega odpove...)?

LP

St_Leoric ::

Eddy, eno vprašanje: tvoji vodni blok za Geforce in Radeone (EK-VGA-NW) pašejo na vse serije Geforcev? Zanime me, ker primerjam ta blok na svojo Inno 3D 6600 GT, pa se mi zdi, da sta lukni, na katerih je zdaj pritrjen heatsink/vent, malenkost predaleč narazen. Nisem pa še demontiral originalnega heatsinka/venta... No kakorkoli, zanima me, če si ti (ali pa kdo drug) na dotično grafično namontiral ta vodni blok brez dodatnih posegov kar se lukenj tiče?

Hvala! :)

Eddy ::

Živjo!

Takole je, če pomeriš razdaljo med luknjama... in če ni več kot 80 mm potem blok paše gor...

LP!
www.ekwaterblocks.com

_Dejan_ ::

a to je 80mm center-center?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Eddy ::

itaq!
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

omišljujem si vodno.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505099 (3455) tiborrr
»

Priključki za vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302590 (2243) celada
»

Novosti v moji zbirki vodnih blokov! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
645726 (4275) LittleDevil
»

Test črpalk Maxi-Jet MJ 750, Hydor LS 20 in Hydor LS 30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
838863 (6575) Jackass
»

Kje bi dobil tak konektor --> poglej slikco

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212204 (1729) Skat

Več podobnih tem