» »

Smartphone Qtek 8010 ???

Smartphone Qtek 8010 ???

sdolenc2 ::

Pozdravljeni!
Najprej bi rad povedal, da sem nov na tem področju in nekaj stvari mi ne gre od rok. Pred nekaj dnevi sem kupil Qtek 8010 pri Mobitelu. In že takoj se mi je naredila tema.... Imam nekaj vprašanj za vas:
1. Kje se da dobit dobra navodila za ta telefon? (navodila angleška in so takorekoč katastrofalna...)
2. Zanima me kje se da download-at (brezplačno seveda) aplikacije in igre za smartphone.
3. Z interneta sem pobral nekaj aplikacij vendar pise da so za PDA ali pa za Orange Smartphone. Če naložim na moj telefon bo delalo al ne?
4. Kako se naredi da odpira HTML stran (če napišem http:// .... mi strani ne odpre)?
5. Ali obstaja možnost virusov, glede na to, da telefon "laufa" na Windowsih?
Če kdo ve za kakšno trik, dober nasvet, uporabno aplikacijo ali vsaj za ena pametna navodila PROSIM da mi napiše kje se to dobi.
Najlepša hvala za odgovore!

Primoz78 ::

Pozdravljen, sicer nimam tega qtek-a ampak qtek S100...vendar ti lahko kaj namignem.
1. Za navodila se poskusi obrnit na podjetje CHS, ki je generalni uvoznik za Qtek-e
2. za programe mores poiskat take, ki so podprti za PPC smart phone edition...probi kaj posikat tukaj ali tukaj...drugace pa kot sem ze rekel vedno isci za SMART PHONE EDITION!
3. Ce so za PDA tezko da bo delalo...ce so za Orange pa bi morali delat, razen ce nimajo kakih omejitev glede na operaterja.
4. Ne vem...
5. Viruse se da dobit, tocno katere ne vem, ce mas nalozen antivirus na PC-ju ti itak pregleda vse file preden jih nalozis na telefon, torej nebi smelo predstavljati problema.


Lp Primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple ima težave z iskanjem partnerja za prodajo iPhone-a v Evropi

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
446222 (4191) ahac
»

Katri mobilni telefon/dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
142293 (1965) igor0203
»

Dlančnik in GSM

Oddelek: Kaj kupiti
51199 (1118) fogl
»

Dlančniki se poslavljajo. Prihajajo drugi.

Oddelek: Novice / Windows Mobile
124131 (3596) Primoz78
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212231 (1982) PrimozR

Več podobnih tem