» »

WindowsExplorer se mi sesuva ??

WindowsExplorer se mi sesuva ??

prehlajeni ::

Ojla!

Ene par dni nazaj sem nekaj šaril po EindowsExplorerju, bolj točno...
Tools->FolderOptions->FileTypes->FileFolder->Advanced
...hotel sem dodati opcijo na desni-klik-menu da bi se mi odprl command promt nalokaciji izbranega folderja ... no in dela ampak od takrat naprej mi pri browsanju folderjev vsak volder odpira v novem oknu čeprav imam naštiman da se podfolderji v katere grem odpirajo v istem WExplorerju pa še kr sesuva se mi (W.E.) in jav en "execution prevention" ....aaaah... kr neki ... no in zdej bi vas prosil če hdo ve kaj sem skuhal oz kako poštimat da bo tako kot je bilo ... aja jest sem tist probal odstrant pa ne gre - ni opcije ala remove :(

Hvala za pomoč in lep pozdrav! :)

Microsoft ::

Pod (NONE) File Folder / Advanced mam jst file, pod (NONE) Folder / Advnced pa explore in open. Poskus tako nastavt, ce kaj pomaga.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

prehlajeni ::

...hvala sem naštimu pa se je še kar sesuval tko da sem nrgač zrihtu zgleda da je rabu samo redno mesečno fromatiranje ker zdele lepo dela :D

schurda ::

Mozilla? Opera? Konqueror? ...
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Microsoft ::

schurda, mores bit pa res über mazohist, da uporabljas kaj drugega, kot Explorer, za brskanje po lokalnem (in kakem remote) disku!:\

Ker mislim, da si zamenjal Windows Explorer za Internet Explorer.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Nerdor ::

Kaj pravi Microsoft, da si ful mazohist, če uporabljaš Win. Explorer (short-cut: Win tipka+"e"). Niti ne.. Nekaj podobnih težav sem imel, ko sem se poigraval s .Net fram. in sem brisal "neke" dll in exe, pa se mi je začel "sesuvat" Exploere. Pač, nekaj filov iz dir. "c:\windows" sem zbrisal, ki jih nebi smel..
Rešitev, če maš pri roki Service Pack 1 ali 1a ali 2 (predvidevam, da imaš xp), ga še enkrat inštalira, če to ne gre. Odinštaliraj Service Pac. In ga ponovno inštaliraj. Ko se ti bo še enkrat inštaliral Service Pack, ti bo avtomatično popravil tvoj Win. Explorer :D
Tak isto velja za Win. 2000. Od-install SP-je in še enkrat jih inštalirat.

ČE TO NE vžge in so še vedno napake v Explorerju potem .. format in linux naložit .. :D JOKE! Daš Windows CD v CD pogon, restartaš mašino, in ti bo modri install program svetoval "R" Repair windows. Izberi na current partition in BREZ foramtiranja (data intact in v ISTI dir. recimo če si imel C:\Windows, ga pač tam inštaliraj, da "povezi"). Don't worry ne bo vsega povozil, ravno nasprotono, vse dll-je bo popravil ostalo, bookmarkse, maile in mail račune ter prijavna imena, gonilnike za grafo in čipovje, vse bo nedotaknjeno in napaka z Exlplorerjem bi MORALA sedaj izginiti.

Ej folk, BTW, na ta način sem prenesel HD iz stare kište na novo. Ja res je NI delovalo na začetku. Ko je prišel "Loading Windows " se je resetiral. Dal sem CD od windowsov, izbral "R" repair na obstoječ FS in obstoječ windows root dir. in to je bilo to! Ostale nastavitve nedotaknjene!

schurda ::

Ja, nisem bil pozoren. BTW, sploh se ne spomnim kako zgleda Win Expl. Odkar ni več Win Managerja, rabim samo še Windows Commander ali Total Commander, če ne pa kar command line. A ni isti program Win Expl kot Internet Expl? V bistvu prvič slišim, da to ni isto.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

nicjasno ::

Windows explorer in internet explorer sta klozn...

Total Commander in Firefox sta tapravi orodji.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows explorer sesuvanje

Oddelek: Operacijski sistemi
392016 (1618) mtosev
»

CHKDSK in Deleting index entry

Oddelek: Operacijski sistemi
221765 (1353) Hayabusa
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479354 (8449) cookyx
»

Spremembe v uporabniškem vmesniku Windows 8 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17143821 (36878) Jst
»

Navigacija v Total Commanderju

Oddelek: Operacijski sistemi
241951 (1629) R33D3M33R

Več podobnih tem