» »

[WORD] Oštevilčevanje in kazalo

[WORD] Oštevilčevanje in kazalo

B_U_R_I ::

Imam en problem.


Od prijatelja sestra dela diplomsko nalogo in me zanima če mi lahko kdo pomaga pri oštevilčevanju.
Prvih pet strani ne sme biti oštevilčenih, peta stran pa mora bit oštevilčena z 1.

Pogruntal sem že da moraš vstaviti prelom strani sam ko vstavim prelom strani in potem oštevilčim od preloma naprej, mi prve stran( se pravi peto stran ) ne označi ampak mi šele šesto stran označi z 1.

Če kdo zna kako pomagat bi lepo prosu

hvala

lp, Matjaž

Ch4N93 ::

hja, če ne gre drugače naredi prelom odstavka na četrti strani, da ti bo pod prvo stran oštevilčilo 5 stran :D
(trotl način, verjetno pa bo delal)
Ni nam lahko...

B_U_R_I ::

lahko prevedeš prelom odstavka v angleščino ? :)

hvala

Imagination ::

Insert/Break - (drugi razdelek) Section Break Types - Next page??
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

B_U_R_I ::

aha

no sj to sm že prej napisal da sm naredu ... in mi šele šesto stran oštevilči. pa tut če nardim še enkrat prelom eno stran prej. v vsakem primeru mi začne šele na šesti strani. pa nimam pojma zakaj :(

neoto ::

Še enkrat daj vstavljanje > Številke strani. Spodaj imaš opcijo neki povezano s prvo stranjo. Potem pa še poglej pod oblika pod polje Začni z, pa daj na 1 oz. tisto kar ti paše


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

libre office

Oddelek: Programska oprema
253618 (2148) darkolord
»

Nepravilna pretvorba DOCX v PDF

Oddelek: Pomoč in nasveti
123589 (3418) Hayabusa
»

Word (2003 - ali 2007) - kazalo strani ("naprednejše - dva oštevilčenja v enem dokume

Oddelek: Programska oprema
1410364 (7573) nhjghvfhj
»

Kako vstaviti stran v .doc?

Oddelek: Programska oprema
61613 (1522) Vikking
»

Noga in glava-Word

Oddelek: Programska oprema
85416 (5311) CitroX

Več podobnih tem