» »

manj pik

manj pik

timek ::

Jst sm svojo Geforce fx5200 navil.Procesr iz 250 na 275 in ram iz 333 na 380.Potem pa sem pognal 3DMark 2001 pa mi je dal manj pik kot prej ko grafična ni bila navita? Ali kdo ve kaj bi to bilo? ali grafična kej pokvarjena? :O

Dr_M ::

ni pokvarjena, ampak se ti gpu mal prevec greje, zato mn pik. probi znizatgpu frekvenco za ene 5-10mhz, pa se testiri.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

timek ::

A pol ne smem vec navijat?

overlord_tm ::

dokler ne zrihtaš bolšega hlajenja, ne. Mogoče kak boljši vent na GPUju nebi škodvov al pa kaka rebra na ramih

timek ::

Na ramih že mam hladilna rebra. Na hladilnik na grafični imam usmerjen en ventilator. Recimo če igram Vice City 2 uri je hladilnik mlačen. Koliko pa stane hladilnik za FX5200?

overlord_tm ::

Sharpa pros, če ti on mal posod njegov zmrzovalnik :D

Nč verjetn si pršu do limita s tem hlajenjem. A maš na GPUju alu al cu hladilnik? cu so mal bolši od aluja.

timek ::

Hladilnik je originalen. Kok pa stane nov z ventom , da bi ga gor namonteru?? Kje je kkšna trgovina?

overlord_tm ::

Kaj pa vem kok stane :\ . Zdele mi net tok počas dela da se mi ne da gledat :D . Sigurn pa hladilnike za grafične dela Zalman prodaja ga pa Ml***m.

SepoX ::

Brezveze dajat par jurjev za nov hladilnik, ki bo v bistvu že presegel eno četrtino vrednosti kartice. Za tiste par Mhz se ne bo svet podrl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Powercolor 9800se 35900 sit jae (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
593855 (2471) ginekolog
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824750 (3612) mloncar
»

kako hladiti R9700

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231307 (1092) MrX
»

Grafična prosim nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
794402 (3379) C_maniak
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754559 (3776) c3R4R

Več podobnih tem