» »

V katerem programu pisati PHP

V katerem programu pisati PHP

nurmaln ::

Ker sem se začel učiti PHP mariskaj samo skopiram iz manual-a v pdf formatu. V Acrobat readerju označim text in ga skopiram v notepad, shranim kot .php in dam na strežnik, ko pa zadevo zaženem se nič ne zgodi. Ugotovil sem da se to dogaja ker se iz pdf-ja skopirajo neki čudni narekovaji. Ko vse narekovaje izbrišem in jih vpišem ročno zadeva dela normalno.
Poizkusil sem že tudi s kopiranjem v DW in tam shranjevati .php datoteke pa se zgodi isto, postopek spreminjanja vseh narekovajev je sicer bolj prepros ampak vseeno je anoying.

Mi lahko kdo pove kako (in v katerem programu) lahko shranjujem skopirano php kodo?

hvala

overlord_tm ::

kaj pa če bi jo sam pretipku? si boš jo bolj zapomnu :D

bergers ::

Ja mogo jih boš pisat ročno boš se vsaj naučil:))
Bergi

nurmaln ::

Pa kaj je z vama??? A res mislita da mi je zdajle treba brati vajino bedasto modrovanje??? Če me bodo zanimale vajine metode učenja vaju bom vprašal. Tokrat sem vpršal nekaj drugega. Če me na hitro zanima kaj naredi določena skripta verjetno ne bom pretipkal 20 strani kode ampak jo bom skopiral. Ko pa me bo zanimalo če jo znam napisati iz nule bom pač ročno tipkal.

Še enkrat prosim za kakšno PAMETNO idejo in čim manj brezveznega modrovanja.

hvala

McAjvar ::

manual v pdf formatu? errr... ce imas v mislih morda php manual, ti srcno priporocam extended chm [php.net]. zivljenje bo lepse.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

nurmaln ::

Pravzaprav sem si ogledoval php&mysql for dummies ampak misim da mi bo tud tale zadeva prav prišla

tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tisk diplomske naloge - docx ali pdf

Oddelek: Pomoč in nasveti
262422 (1654) tony1
»

Program za izdelavo *.pdf fajlov

Oddelek: Programska oprema
163532 (2806) Rasho
»

HTML in tiskanje

Oddelek: Izdelava spletišč
161850 (1645) pkrzic
»

Najboljši programski jezik za dinamičen html

Oddelek: Izdelava spletišč
443164 (2528) frenk
»

php funkcija

Oddelek: Izdelava spletišč
211585 (1318) simon

Več podobnih tem