» »

Kako skriti System tray?

Kako skriti System tray?

Inja ::

Živjo. Mene zanima, če kdo ve, če bi se dal nekak odstrant ikonco iz system tray, tako da bi proces še naprej delov v ozadju, sam nebi blo vidne ikonce?

Lp, Inja
  • spremenilo: bastadu ()

Inja ::

Kdorkoli? Kakorkoli?

bastadu ::

Inja ::

Mogoče nism bla dost jasna. Mene ne zanima kako jih skriješ ko so neaktivne al pa tud če so aktivne. To vem. Tud na googlu dobim same take rešitve kako jih skriješ. Mene zanima če bi se jih dal "odstrant" iz system tray tko da bi proces še vseeno delu naprej. Mogoče bi blo treba kšn ključ pobrisat al pa kej tazga.
Mogoče bi kšn heker to vedu...

Lp, Inja

neoto ::

Pojdi v task manager, pod procese, pa ustavi explorer.exe. Potem pa daj Datoteka>Novo opravilo>vpiš explorer.exe pa stisni enter. :)
To se ne da kar tako odstranit drugač. Kje si to vidu?
Ponavadi pa imajo programi še opcijo "Prikaži ikono v opravilni vrstici", pa tisto enostavno izklopiš.

mezzene ::

Program zate : systrayx.3.60

Skrije vse ikone v system trayu in še veedno delujejo zelo fini programček :D

-------
warez! - P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

kixs ::

Tale programcek sicer ni direktno vezan na skrivanje ikonc v systray-u, ampak naredi enega ali vec novih desktopov in potem preklapljas med njimi. To sem nasel, ko sem tudi sam iskal programe za skrivat ikonce ;)

Ideja je dobra v tem, da imas vse urejeno po desktopih... recimo download programe (eMule, Mirc...) in podobno na enem... office in internet na drugem... in nikjer se ne vidi vsebina drugega desktopa :) Je pa to freeware zadeva!

http://www.muukka.net/multidesktop/

LP

Inja ::

Mezzene - D best!!!! Točn to sm iskala!!! Še ikonco od samga programa SysTrayX loh skriješ tko da noben ne ve, da ga maš gor.
Ha, sem vedla da se bo najdla tud rešitev za moj problem...
Mucho gracias...

Lp, Inja

mezzene ::

Če nekaj skrivaš oz na šihtu ko ti šef gnjavi je ta program dbest , še v task manegerju se ne vidi da program laufa pa še drugič inja :D

Inja ::

Ha, ha, d best, a ti si to za na šiht rabu. No, jst moram pa sam pred bratom skrit ker mi gre na živce k mi skoz zapira programe za downloadat. In pol npr. pr eMuletu čakaš 10 ur da prideš nazaj na vrsto.

Tko, zdj veste kje sm dobila to nenavadno idejo...

Lp, Inja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mpeg4ModifierMod

Oddelek: Zvok in slika
415313 (3066) podtalje
»

Winowsi so nekaj požrli

Oddelek: Operacijski sistemi
51107 (855) balocom
»

Kako pretvoriti Xvid (QPEL,GMC..) v normalen DivX

Oddelek: Zvok in slika
253356 (2474) OwcA
»

Msn messenger

Oddelek: Programska oprema
102001 (1706) Inja
»

Kako naj odstranim program?

Oddelek: Programska oprema
61059 (911) Inja

Več podobnih tem