» »

Router D link 514

Router D link 514

Dethbot ::

Čau zanima me, če ima kdo izkušnje z D-Link DI-514 brezžičnim routerjem.Res, da je osnovni in najcenejši a nisem nevem koliko zahtevni uporabnik...8-)

Če ima kdo takšnega doma bi me zanimalo mlenje kako stvar deluje in koliko so razdalje od njega 8-O


Hvala za vse informacije, ki jih boste posredovali...

LP

Dethbot :D
  • spremenil: boštjan ()

St@jler ::

čer :P

mene tud zanima, če ima kdo izkušnje s tem routerjem. Na googleu sm najdu precej slabe ocene, tko da me zanimajo vaše izkušnje.

ta-mau ::

Kljub ugodni ceni srcno ODSVETUJEM nabavo tega ruterja, namreč že od vsega zacetka sva s cimrom imela tezave. Te so se pojavile predvsem ob obremenitvi le tega ( torrent odjemalci itd... ruter enostavno pade dol). Za pisarniško delo in surfanje po netu bi mogoče bil celo ql..

P.S: Ob morebitni nabavi ruterja si priskrbite še razdelilec s stikalom za izklop elektrike.. priročna zadevca ... :)

St@jler ::

Aha se prav je tud wired del zanič, ne samo wireless? sedaj mam DI-604 pa mi dela uredu, sam sm si mislu tega kupt, da lohk na terasi sedim pa po netu srvam z prenosniku :D
Torrenti bi se pa itaq dl-jal iz PC-a.

ta-mau ::

No sj za surfanje recmo da bi bil ql... pa čez ene tri betonske stene bi ti tudi znal lovit. če pa ga uporabljaš še za kaj duzga kot surfanje pa zna bit že težava, ker večkrat zablokira ko ga zafilaš s povezavami. za wired varjanto pa ti žal nebi znal povedat kr sva na njem oba priklopljena na WiFi in druge varjante še nisem testiral..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT160NL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7221847 (8815) betko007
»

Mrežna kartica za brezžično omrežje

Oddelek: Kaj kupiti
103250 (3033) blackbfm
»

Router ASUS WL-500W

Oddelek: Omrežja in internet
122431 (1664) telexdell
»

Kateri Wireless router?

Oddelek: Kaj kupiti
254907 (3658) Voip
»

Wireless linksys router prekinja!

Oddelek: Strojna oprema
323851 (3160) Blisk

Več podobnih tem