» »

dc++ cpu 99%

dc++ cpu 99%

alum ::

zanima me, ce se komu sanja, zakaj mi dc++ pokuri 99% procesorske moci...uporabljam clienta revconnect...prej se mi to ni dogajalo, zdaj pa sem ga pred kratkim ponovno namestil in se je zacel cudno obnasat!

ugibam, da bi lahko bilo krivo iskanje novih sourcov, ki je najverjetneje procesorsko kar zahteven algoritem (sploh ce isce samo po velikosti:\ ), vendar me vseeno zanima, ce je morda kdo izmed vas okusil podobne tezave...

lp, wakum

mali tapravi ::

Jaz ga že dolgo uporabljam,brez problemov.
Je pa res da grafični prikaz ul in dl vzame nekaj procesorske moči.
Za starejše proce kar precej.
Ponovna namestitev?
Pa lep dan še naprej....

paparazzo ::

DC++ uporablja velik del procesorja kadar hash-a, se pravi, ce si dodajal kaksne nove stvari v "share" rabi kar nekaj casa (in % procesorja) da to hash-a.

ElectricMan ::

@paparazzo: imaš prav, nekaj časa bo datoteke hashal. Po končanem postopka pa bo normalno delovalo z manjšimi % cpu-ja.

Brilko ::

Uporabi oDC, ki tega ne počne tako, sem poskusil DC++ pa je rabu prvo pol ure da je vse posharu, pa sem prešaltu na oDC ki je zame boljši. Poskusi ga.

alum ::

ni blo krivo hashanje...program mi je konstantno kuro procesor, brez kakrsnegakoli dodajanja...no, sem se posluzil resitve imenovane reinstall in zdaj dela...verjetno je bil kaksen bug al pa bad instalation...

to hashanje pa me ne moti tako, ker mam cas:D

ElectricMan ::

no zdaj pa boš mel kaj za downloadat.

Na žalost js še ne morem downloadat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252497 (1733) Rias Gremory
»

računalnik vse narobe

Oddelek: Pomoč in nasveti
194453 (4070) Kreddy
»

Problemi z Zipom, Rarom, Aceom

Oddelek: Programska oprema
121195 (1052) M4TECH
»

tv kartica - dela me norega!

Oddelek: Zvok in slika
111551 (1348) Kebab
»

Seti@HOME

Oddelek: Omrežja in internet
181216 (885) Jeebs

Več podobnih tem