» »

Free-running

Free-running

RokX ::

Menda se je to razvilo v Angliji v 80.letih (tako sm prebral). Pred par tedni sem zasledil tudi na Discoveryju oddajo Jump London in 8-O 8-O 8-O .
Za več informacij tukaj in tukaj

Zanima ma ali ste že slišali za ta "šport"? Ali veste če obstaja tudi v Sloveniji kaj podobnega?

Ziga Dolhar ::

To je nekaj v stilu [francoskega] filma Yamakasi?
https://dolhar.si/

NoUse4AName ::

Razvilo se je v franciji in ne angliji, tam je tudi zadeva najbolj popularna. o cem se gre
Splača se pogledat kakšen video, posebej david bella (eden od začetnikov športa).

smilyxx ::

Jap, Le Parkour se je razvil v predmestju pariza, začetnika sta Sebastien Foucen in David belle. Drgac so pa traceurji, kot se imenujejo david belle in ostali skregani z yamakasiji, saj so se prodali za film, ki narobe prikazuje namen parkourja. Drgač pa je Jump London preveč poln nakladanja, nadaljevanje Jump Britain je velik bolj zanimiv, ker je več parkourja. Največji arhiv je seveda Urban Freeflow. Oni so tut ta sport zlo razvili in dodali tut dost novih gibov. Drgač je na netu ogromno filmov pa slik parkourja. V naši okolici šport še ni toliko zaživel. Obstaja en Hrvaški crew, drgač pa se tud pri ans začenja. V Sloveniji je zaenkrat samo ena stran posvečena tej temi in sicer Slo Parkour. Drgač se pa tut mi s frendi s temu ukvarjamo (jst bl snemam), pa nam kar neki ratuje. Mamo ze dost filmov, sam se niso na netu.Je pa to zlo zanimiv sport, sam je lahko nevarn ce se ne merkas. Drgac pa res lohk zacne skor usak. Treba probat.
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tajski boks

Oddelek: Loža
377542 (4218) c0dehunter

Telekineza

Oddelek: Loža
368654 (8017) Gandalfar
»

sem mislil da je to samo v filmih

Oddelek: Loža
322651 (1228) iso2000
»

Ocente stran & napište ker hosting za datoteke.

Oddelek: Izdelava spletišč
392107 (1671) root987
»

snowfight

Oddelek: Loža
111135 (957) Tody

Več podobnih tem