» »

KAteri program za 3d risanje-za amaterje?

KAteri program za 3d risanje-za amaterje?

DimmniBurek ::

Kateri program je najbolj preprost za 3d oblikovanje-zrisal bi recimo eno rač. ohišje-neki tazga recimo
There Is No Stronger Drug Than Reality

iskra ::

SolidWorks, Catia, ProEngineer, AutoCAD ... pa še kaj bi se našlo ... Za vse programe bi morale biti na voljo tudi brezplačne študentske verzije, če se ne motim.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

bastadu ::

Za vse programe bi morale biti na voljo tudi brezplačne študentske verzije, če se ne motim.
Motiš se, študenske verzije so vglavnem tudi plačljive, seveda za dosti manj cekinov (Acad mislim da pride nekje 20 čukov)...:\

ql000 ::

študentske verzije programov se dajo dobit zastonj. Osebno mam izkušnje od firme, ki dela ProE-ja: sem bil na enem sejmu, pa je tipo rekel pošlj mejl pa se bomo zmenli. Vse se da dobit, sam študentske verzije so en BS! Ful so omejene!

sparx ::

Zelo enostaven 3D modelirnik za začetnike je SketcUp. Z njihove uradne strani lahko snameš zadnjo različico ki deluje 8 ur z vsemi funkcijami, potem pa se določene zaklenejo, če se ne kupiš licence. Tako nekako se mi zdi, ga že dolgo nisem uporabljal.

www.sketchup.com

zlobcek ::

Pa solid works, catia, pro-e niso progiji za 3d oblikovanje. To so modelirniki. Za to, kar hočeš ti, rabiš pomoje kšno Mayo al pa kej. Če bi rad, da ti stvar dobr zgleda u 3d, tega s Catio in drugimi gor naštetimi ne boš dosegu, ker niti niso temu namenjeni :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

Sl4v3 ::

Blender. Mogoče ni lih za začetnike, ampak jaz sem z njim začel in ga še danes uporabljam(čeprav sem poskusil tudi nekaj drugih). Je zastonj in OpenSource. S tutoriali se boš hitro naučil.

VIDEO TUTORIALS

TUTORIALS

Pa še link do galerije slik.:))
Umri mlad, da bos lep okostnjak!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blender

Oddelek: Programska oprema
81964 (1285) ClassiC_4iC
»

Blender od A do Pro

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
224672 (2948) gzibret
»

kero programje za to animacijo?

Oddelek: Programska oprema
141556 (1402) opeter
»

Ali / kako je open source sposoben konkurirat dobrim closed source podjetjem?

Oddelek: Loža
261680 (1444) BigWhale
»

najbolj enostaven program za 3d modeliranje

Oddelek: Programska oprema
137516 (7345) barbarpapa1

Več podobnih tem