» »

Unccle Alko Hol

Unccle Alko Hol

Baja ::

A ste že kda bili tako pjiani, da nist0e mogli prebraati slo-tech novic

jA, DOBRO VPRAŠANJE ZA ENKETO, A NE?

  • spremenil: Baja ()

Tomi ::

Hm, pijan sem bil samo enkrat in nikoli več. Drugače, če sem bil, sem imel vedno mejo.
Me je pa zadnjič tako bolela glava, da se mi je zdelo, da se forum neskončno manjša in sem nehal biti na internetu..
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

Veckrat sem jih bral na eno oko:D
Meja mora bit!!!

gorenc ::

a ste ze kdaj mrtvo pijani igrali kaksno igro? jazt sem unreala pa sem moral hitro na skret:D

G[e]c ::

Eh fantje se premal pijete kako sploh lahko uzges raculanik???????????

U bistvu pa mi ko sem pjan raculanik ne hodi glih ne vem kok po glavi :D

SkIDiver ::

Kaj se mente. Prejšno soboto je blo tko hudo da še vrat nism najdu. Kaj je to v primerjavi z gumbom za računalnik pržgat:D

Binji ::

Jst sm enkrat nabit ko marela pisal poste. Sej ne vem ce sm kej pametnga napisal sam sm se zabaval ku se dolgu ne.
Ce odstejem prejsnih 6 ur seveda:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

gorenc ::

kaj pa naj u luft gledam pa premisljujem zakaj se zibam na ladji?? ko sem jaz pijan tud lezat vec ne morem;(

Jebiveter ::

Fantje, ocitno sploh ne veste kaj ponemi bit pijan!:D
Naj vam povem en primer:
Sem bil enkrat (letos) na pohodu z mojimi frendi (in frendicami) iz foto drustva in smo se, kot zmeraj, vstavili ob nasi preljubi mejni reki Dragonji! Prej smo se seveda zalozili z zajetno kolicino Refoska, Trojke in (ne boste verjeli) Cedevite! Ko smo se prijetno utaborili smo se zbrali okoli ognja in zaceli z zurom. Ni dogo trajalo, ko smo najprej zaceli z Trojko. Sam da to ni bla navadna Trojka, saj je bila zmesana z Cedevito! V bistvu en velik alkoholno-cedevitni koncentrat! (Fora je v tem, da sploh ne cutis alhokola v vodki sam zadane pa te vseeno - najprej vodka potem pa se cedevita!:D) Ko nam je uspelo to flaso zpraznit (v điru seveda - 6-7 nas je blo) smo pocasi navali na Refosk! Ker so bla grla ze od vodke posteno opecena (tega seveda nismo cutili -> Cedevita:D) je Refosk lepo gladko tekel po grlih! Po eni flasi refoska me je ze malo zvijalo sam ni blo vredno omembe! Dokler nisem vstal... Takrat me je zadela Trojka, Refosk in Cedevita direkt u glavo z steklenimi flasami ured! Skoraj v trenutku sem pogrnu po tleh! Ostalim je blo valda smesno saj so bli ubiti in naliti! Jest pa se tudi nisem kej prevec sekiral! To se mi ponavadi dogaja tud na drugih "low-profile" zurih z foto druscino, zato se mi ni zdelo prav nic nenavadno! Nekako sem se postvu na noge in se postavil v krog okoli ognja. Polovica nas je stala ostali so sedeli. In prav to stanje je bilo takrat usodno! V druzbi smo imeli enega judoista, ki se je, valda pijan ko mina, moral dokazat, da tudi pijan zmore razne stunte in jodo fore! Moja napaka in vloga v tem pa je bila, da sem stal tik zraven njega, bil popolnoma v outu (po se pol litra Refoska) in se posledicno temu vv trenutku znasel na tleh! In spoh nisem kaj prevec cutu! Spet sm ustal in se po kratkem premoru spet znasel na tleh! Po tretjem srecanju z "mehko" zemljo sem se odlocu, da se mi itak ne splaca vec vstat, ker bi bil po hitrem postopku spet na tleh! Po se polovici litra nasega primorskega rdecega (oz. crnega) se ne spolnem nic! Pa da mi das pistolo ne vem kaj se je okoli mene dogajalo potem! Vem samo eno: takrat sem po zelo, zelo dolgem casu bruhal!!! Pa ne mislim od alkohola, saj je bilo to prvic! Zmeraj prej sem nekako znal obdrzati kontrolo tokrat pa ni slo! Zal.. Najhuje je bilo zjutraj, pa ne zaradi macka (ki ga ponavadi sploh nisem imel) ampak zaradi stanja v katerem sem se zbudu! Bil sem v sotoru v katerega se je z vso silo zabijalo ze vroce jutranje sonce in v sotoru je bila savna! Ko sem se prebil skozi vhod/izhod (kakor vzames:D), sem ugotovu, dam sem se prvi zbudil! "Pol pa ze ni moglo bit tko hudo", sm si mislil! Oh, pa je bilo! Pocasi sem se prehodil okoli ognja, kjer sem skoraj stopil v jezero, vec ali manj prebavljene pijace in hrane! Kmalu sm ugotovu da je to najbrz moje maslo (oz. hrana). Ko sem se hotel prijeti za glavo sem ob prijemu za obraz zacutil nekaj hrapavega! V tistem trnutku je mimo prikolovratila pravkar zbujena in na ves glas smejoca se frendica, ki mi je posodila ogledalo (reka je bila predivja)! Ko sem se zagledaj v ogledalu sem na zalost ugotovil razlog za huronski smeh in se tudi sam zacel smejati! Moj obraz je bil namrec pol pekrit z "napol prebavljeno hrano in pijaco" napol pa z ostanki pijace (neprebavljene, nabrz)! Zam to pa tud ni bilo vse! Ocitno sem bil pri rucanje malo nemiren in sem se parkrat zakotalil cez prej omenjeno jezero ob ognjiscu! Tudi moja trenirka je bila prekrita z bivso vsebino mojega zelodca! In takrat mi je skoraj obrnilo zelodec.... Spet!:'(:D

In to, fantje, TO je tisto tapravo!

Od takrat malo abstiniram, ker mi ob vsakem pivu obrne zelodec! Od takrat pijem le "bicikleto", "brkinca" in cocto! No, tu pa tam kako pivo, bolj za druzbo kot za potrebo! Sej veste:

Pijan lazje prenasas pijane! (by: one of my foto-friends)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Binji ::

Hmm. Jst sm enkrat po suli (smo pisali mato jebatga) spil naenkrat litr vina na prazen zelodec pol pa se rumkolo in karkoli so meli zraven. Ob 3 me je zmanjkalo, zavedel sm se ob 7 zvecer, cel pomazan z biljardno kredo na kriziscu glavne ceste.
Sej bi mel se kej za povedat sam necem da izpade da se hvalim.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Zadnjič sem na žurki vrtel muziko, pa sem bil tolko pijan da nisem več uspel brat iz ekrana komade, ful kriza.
Pa sem se odločil da ne tako ne gre naprej.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Dodal sem drugo zvočno v pc, tako da zdaj lahko sproti poslušam druge komade na slušalke in nimam več problemov :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dexxx ::

Da me nau kod mel za zadrteža tud jest dobr vem kako je k sploh ne veš zase (po drinkplanerju sm mel rekord cca. 2,8 promila)
Sam a ni mal tragika da se ¨ hvalte(hvalmo)¨ s količino konzumiranga alkohola???
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

Simko ::

Dexxx je ja

SkIDiver ::

Vsak enkrat nori tko al drugače. Zakaj se nebi mal pomenil mal o tem. Konec koncev če se ga enkrat tuk nacukaš ni nevem kaj. Če si alkoholik je pa druga. Jz osebno sem bil najhujši prejšno soboto. Vrata najdt je bil eden manjših problemu. Čeprov sem jih isku menda ene 30 minut. Kar lahko povem je to, da bom drugič velik mn pil. Od sobote mi je ratalo sam eno pivo spit. Pa še to ne celo

Dexxx ::

O.K. beat this:
hokejska tekma jesenice-lj, jesenice zmagale (jupiiiiii)
uniču cca. 7 pirov+ slabga pol litra ˝ta pravga domačga˝ žganja, ki ga je naokoli krožilo kar par steklenic (vse skupaj na prazen želodec)
Poti od Jesenic do domačega kraja (cca. 40 min) se sploh ne spomnim.
Prava kriza se je pa začela ko smo prišli domov. Na postajališču nas je pričakala policijska patrulja. Tipi sploh niso vedeli kaj nardit. Zegn da je bila v sosednji gostilni štala(zato so bili tudi tam) drugače bi mi nasankal(tud ostali niso bili velik boljši od mene). Najprej je iz avtobusa izletelo za 2 kartona praznih piksn, ki smo jih med vožnjo nametali pred vrata. Pol pa je vn uletu prjatu z bobnom in zelo sfušano dajal takt razglašenemu dretju ostalim, ki so mu sledili. Na koncu pa je bilo na vrsti vn spravljanje najbolj zadetih. Z večino ni blo problemov, mene pa prjatla zgleda nista mogla držat ker sm kr zlo velik pa posledično tud težek. Padu sm jima z vrhnje stopnice v avtobusu na asfalt. Na ploh. Pa sploh nč čutu:D. Samo naslednji dan sm bil ves plav pa v buškah. Policarjot se je menda samo prijel za glavo. Pol me je prjatu odnesu damo, tam pa sem se samo vrgu na stol in se zadru voooooodeeeeeeeee!!! Tastari najprej sploh niso dojel zakaj se gre. Zeksov sm par kozarcov pol se je pa odprl. (naprej ne brat če lih kej jeste.)Kuzla je bla čist tekoča in prozorna, saj tisi dan pravzaprav nisem zaužil nobene hrane (krof lahko skenslamo). Pol sm to počel neznano časa, padu okol, zaspal in se čez cca. 3 ure zbudu na kavču. Normalno pijan, brez mačka. Zginu spat do naslednjega jutra in preživo čist normaln dan. Edina posledica je bla, da me zaradi padca vse bolelo. Problemi so se pa pojavili spet naslednji dan, saj sem si očitno pokvaril želodec in imel na sporedu celodnevno bruharijo. Ta dan je bil pravzaprav še hujši, saj sem se polno zavedal krčenja mišic prebavnega trakta. Po vsem preživetem me niti najmanj ne veseli ponavljati vaje. Tud ni feelling bit totalno zadet. Pijem še vedno tko kot prej, pa tud nobene pjače nism zasovražil. V glavnem pazite se domačga. Aja, vse zgori je napisan več ali manj iz pričevanj ostalih prisotnih, ker se jaz res zelo malo spomnim.
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

G[e]c ::

Hahaha hudo:)
Zdej pa vids kaksen spirt atati delajo :D

Nemenej ::

Od samega alkohola sem bol malokrat bruhal, pa se to je blo na izi. Ponavadi je bil povod v bruhanje pokajena cigareta z neznano zeleno-rjavo snovjo:).

Nekoc sva s kolegom pila pir in vodko. Do doma sem imel se 100m, nakar se odlociva skadit joint. Kolegu kr naenkrat nabedira, ker se nisem vec pogovarjal z njim, gre domov, jaz pa ostanem na osvetljenem mestu. Slika se mi je zacela premikat nekako za 50 stopinj, resetirala na zacetno vrednost in se enkrat.. vsake 2 sekundi nov interval :). Tistih 100, ce ne se manj metrov sem prehodil nekako v uri in pol, seveda s postankom, ker sem vmes se bruhal in se malo odpocil.

Bessie ::

Hehe...kje so časi ko smo ga pil do nezavesti.
Priporočam kombinacijo Rum 75 + Cocacola (Bomba po domače), ker je rum 75% potrebuješ le majhno količino za velik efekt, jutro pa izgleda kot ponovno rojstvo.
Ko sem bil v letih med 15 in 20letom smo hodili predvsem v Bohinj, tam je že sam zrak tako čist, da skoraj ne potrebuješ dodatnih substanc pa se ti že rola. No in v titstih časih se je zgodil dan ko smo spili povprečnona osebo 2 gajbe Laškega 3litre vina, 0,5l napoleona in še nekaj žganic katerih imena se ne spominjam. Dan smo začeli tako da smo spili za zajtrk eno gajbico, pa za kosilo eno in za večerjo 10gajb, za sladico je bilo vino, ko smo na plaži nagi igrali poker ali pa tarok je tisti, ki je igubil moral za kazen piti Napoleona (sej ne vem al pa je bil cezar), pri vsem skupaj pa je bilo najbolj zanimivo, da ni nihče kozlal. Aja vmes ko nismo imeli nič pametnega za delat smo si iz plastične steklenice naredili vodno pipo in skadili kakega ta zelenega. Oh ja bilo je nekoč...
Takšnih zgodbic je cel kup ampak itak boste dal sami vse to skozi, jst vam za zabavo priporočam Bohinj, sicer so nas nazadnje (beri cca. 8let nazaj) ko smo spali pod enim mostom neki policaji popisoval, tko da ne vem, če se da še vedno na črno spat, ampak v tem je čar, da se znajdeš.
Druga lokacija je Kolpa, Bela krajina, Metlika in okolica, majo dobro vino in še posebej zanimive so nijihove gasilske veselice (pečen odojk, kmečka dekleta... mmmm)
Tretja, ki je pa cenovno najugodnejša je pa prekmurje (sicer vino ni nič posebnega, imajo pa kar nekaj odličnih zvarkov in pa gibanice, pa super juhco z gobami in seveda dekleta...mmm)
Tamar, v planinski koči vprašite za smrekove vršičke namočene v žganje (po domače iglice)

Baja ::

Spreminjam temo ! Povejte kje se ga da v Sloveniji dobro (in poceni:P) napit.

Elemen_T ::

V pocen štacun, kje pa ;)

SkIDiver ::

Bessie ti morš pridt na eno pravo dolensko fešto, da vidš kaj se prav cvičk pit.

Baja na dolenski fešti. Če nucaš na hitr mamo kake specialne zvarke. Te prec zmanka če treba:D

Bessie ::

Dolensko sem pozabil, ker mi je preveč samoumevna, tam imam namreč zidanico na vrhu hribčka in par (150) trt. Cviček je zakon močeradovca pa ne priporočam drugače se ti lahko zgodi kaj neprijetnega :\
Nekoč smo hoteli s prijatli obdelat celo slovenijo in nam je skor ratal razen koroške in posočja smo vse obdelal, zdej pa ni več tolk časa (družina + posel + otroc) če ma kdo izkušnje iz tizga konca bi blo zanimiv slišat kaj kej tm pijejo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121724 (2842) Matev
»

Žuranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013671 (12213) šernk
»

Kaj pojesti,da alkohol ne prime? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5720335 (20333) gruntfürmich
»

Ali slovenci res tolko pijemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544590 (3600) shock
»

MLADI IN ALKOHOL

Oddelek: Loža
453364 (2660) IR Babun

Več podobnih tem