» »

Problemi z Abit kt7e? nujno help

Problemi z Abit kt7e? nujno help

Enzo77 ::

Torej, nabavo sm opremo zao mi pa non-stop neka serje :X Razni IRQ problemi, potem nedelovanje zvocne k. (SB 16bit). Ideje? Slisu sem o nekih popravljenih gonilnikih za to plato, a veste kej vec o tem? Hvala
With a license to gib :)

msmiha ::

Naloži gor najnovejše via 4in1 driverje
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Enzo77 ::

Aha, a kdo ve za link do teh driverjev. Za plato se nism nikol menjal gonilnikov, zato se mi tole mal cudn zdi :) A je kot, da bi namestu driverje za kako drug kos opreme, al bol zajeban? Hvala.
With a license to gib :)

Enzo77 ::

.....pa se to: kje bi najdu optimalne nastavitve za to plao?Hvala.
With a license to gib :)

gorenc ::

yo! tudi jaz imam to plato in sem imel podobne probleme dokler nisem izvedel par stvari;

-popolnoma formatiral disk (cisto vse particije)
-noter pustil samo graficno kartico in instaliral okna na novo
-prvo nalozil driverje za plato itd. sele potem driverje za graficno
-postopoma dodajal ostale kartice. lepo eno po eno in ce se je katera tepla s katero sem jih lepo premikal po slotih gor-dol. no v resnici sem samo premaknil tuner cisto dol in zvocno dve naprej
-igral sem se z nastavitvami in moji periferiji najbolj pase;

*DRAM Bank Timing: Turbo
*Bank Interleaving: AUTO (drugace ni slo)
*MD Driving Strenght: HI
*SDRAM Cycle lenght: 2
*Delay DRAM Read Latch: No Delay

-moral sem tudi izklopiti UDMaje tako pri disku kot na cdromih;(( ker je drugace vse zmrzovalo pa se pecka ni delovala kot je treba.
-zvocno kartico imam od creativa live player 1024, nalozene driverje iz prilozenega cdja (LiveWire 2.0) in ni nobenih problemov

JLP ::

Enzo77:
Drajverje za plato inštaliraš isto kot za kej druzga. Ni zapleten. Sam setup.exe poženeš in je. Je pa to tko. Intel vezna čipovja so že kr dost stara tko da majo skor vsi Windowsi not že zlo dobre drajverje za plato. VIA čipovje je pa še mlado tko da teh drajverjov u bistvu še ni lih tapravih priloženih OSom. Windows 2000 SP2 in Windows XP pa mata že priložene že kar optimizirane drajverje.
OK še ke jih dobiš: VIA Tech
Live long and prosper!

Enzo77 ::

Me zajle en teden ni blo doma. JLP tale link mi ne dela, a poznas se kerga? tnx.
With a license to gib :)

JLP ::

Pa res nekej ne dela zej.
No kle maš drug link:
VIA Tech - Drivers
al pa kle:
ViaHardware - VIA 4in1
Live long and prosper!

Enzo77 ::

tnx JLP. Drugi link ni delal, je pa zato prvi. A je tole tisto kar jz iscem:Apollo KT133
VT8363 + VT82C686A/B?
With a license to gib :)

JLP ::

U bistvu so vsi linki za VIA 4in1 isti k obstaja sam en paket VIA 4in1 k je za vse VIA čipsete. Tko da sam VIA 4in1 4.32 dol daš pa inštaliraš pa je.
Live long and prosper!

Enzo77 ::

Uf, ce mam mrezno instalirano se mi zaganja do 5x pocasnej kot da jo imam disabled. Kaksni predlogi? Hvala.
With a license to gib :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična noče delovat na AGP8x?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6901 (850) Lith
»

radeon 9800Pro problem-i

Oddelek: Strojna oprema
221663 (1301) VASkO
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191411 (1009) destiny
»

Geforce 2 MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
101027 (846) VASkO
»

ABIT KT7 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
121901 (1748) GodStyler

Več podobnih tem