» »

Nov disk in star rac

Nov disk in star rac

NightHawk ::

Stric namerava kupiti 80gb disk(najman kar se da dobit novo v trgovini) ima pa racunalnik p2 333 in plata DFI p2 BLX (upam da obstaja)

Zdej mu je pa nekdo rekel, da mu bios ne zazna diskov vecjih od 20GB. Je to res?

sid911 ::

gre za to plato?

ps
v nekatrih trgovinah pa se še dajo nabavit 40 GB diski sam glede v razlikah v ceni se bolj splača kupit 80 GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

gkovac ::

Predlagam, da na netu poiščeš vse informacije o tej plati in ugotoviš kakšne diske ti podpira... to je najbolj gotov način, da se pri nakupu ne boš *CENZURA*. :D :D :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

minirac ::

stare plate še niso podpirale taku velike diske taku da ne vem ??? mogoče bi mu delalu. naj proba kaksen drug disk recimo od prjatla...
drgač pa se itak ne splača na to plato tega diska k bo delov pomoje bul počaš!!!

Sami ::

Flashaj jo z najnovejšim BIOS-om, pa preglej stare teme, ker je tega že polno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Pingvin ::

Najboljse naredis ce se z kisto odpravis v kasno tako firmo ki ima ze servis zravn in probas disk.
________________________________________________________________
Ker bi imel večji monitor sem ga zalil z vodo da bi zrasel...še vedno čakam!

SunMoon ::

Poglej, če obstaja nova različica BIOS-a za to matično ploščo, ker če že nekaj let ni bil posodobljen, je prav verjetno, da diska ne bo podpiral.

Crimson_Shadow ::

Meni je na Abitovi BH6 (slot 1, intelov čipset) prav lepo delal 80GB disk. Seveda z zadnjim, updatenim, biosom. Tako da preveri na netu kako in kaj.
We create worlds

rimljan ::

sem imel podoben problem, gres na domačo stran proizvajalca diska in ponavadi obstajajo programčki za rešitev le tega! na tak način sem uspel cca.pol leta nazaj z Maxtorjem 45Gb (takrat je to bilo najmanj, kar so prodajali) na Pentiumu 150 al 133Mhz!

Sami ::

Meni je plata Intel SE440BX popdirala do 127GB.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

ChraseR ::

Jst sm prej imel P2 400 mhz in prav tako ni zaznalo velikih diskov. Potem sem pa updejtav BIOS, in na tistem računalniku lahko imam največ 120gb disk. Tako, da probaj updatat bios, in 80disk bi ti moralo zagotovo prepoznat. Samo pazi pri updatanju biosa. Moraš poiskati bios ravno za tvojo matično, drugače bo šlo vse falit :)

maticm ::

veliko je že napisanega o tem IŠČI: FLASH BIOSA ali nekaj podobnega

Meni deluje na BX6 plati 120Gb disk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD 200 GB ata

Oddelek: Pomoč in nasveti
212218 (1999) Gutjerez
»

(pre)velik disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
442305 (1758) jest10
»

disk?

Oddelek: Kaj kupiti
281202 (950) maticm
»

120GB Maxtor ali WD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503467 (2642) mamut
»

BX čipset - koliko velik HDD prenese?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151319 (1093) Utwig

Več podobnih tem