» »

Kako narediti forum v Frontpage?

Kako narediti forum v Frontpage?

PIK@LO ::

Lp!

Kako narediti forum v Frontpage? ja, vem da je obširno vprašanje, sej ni potrebno vse razlagati. Prosil bi le, da mi poveste kaj moram vstaviti , da bom lahko začel delati. Samo majhno pomoč, ali pa kakšen dober link na netu, ki mi bi lahko pomagal. hvala za pomoč.

sašo

Backup22 ::

Glej..

1.) Nic ne delaj v Frontpageu, ker nima vredu kode.
2.) Instaliraj Dreamweaver MX
3.) Znaš HTML/CSS/ASP/PHP?
4.) V katerem jezinku bi imel forum (odvisno od serverja)
5.) Forum ne delat sam ampak dljaj skripto in jo poženi/instealiraj na serverju
6.) Za ASP klikni sem.
7.) Za PHP klikni sem.
8.) Uporabljaj google!
//

Brilko ::

5.) Forum ne delat sam ampak dljaj skripto in jo poženi/instealiraj na serverju

Če nimaš pojma res ne, drugače pa se splača. Ker Home-Made cenim milijonkrat bolj kot pa ostale forume, k ga lahka inštalira vsak butl. In mislim da tudi drugi tako mislijo.

PIK@LO ::

AAAA, sem našel. Hvala vama 100x za pomoč. Mi zelo pomaga.

sašo

Trdi ::

Če nimaš pojma res ne, drugače pa se splača. Ker Home-Made cenim milijonkrat bolj kot pa ostale forume, k ga lahka inštalira vsak butl. In mislim da tudi drugi tako mislijo.



Se motiš - jaz ne. V forumu vidim predvsem praktično vrednost in ne nekaj, s čimer bi se postavljal pred bejbami.

Če najdeš že narejeno rešitev, ki ti je všeč, jo pač uporabi. Če ne, naredi svojega.
Trdota d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trdi ()

webfreak ::

Brilko jaz te pa podpiram. PHPbb in podobnega sranja je po netu že toliko da je prav bedno. Ko vidim tako stran, ki sem jo videl že miljonkrat mi ni niti malo všeč in mora imeti res hudo vsebino da me pritegne. Če pa vidim vsaj malo truda lastnika pa si jo malce bolj ogledam pa če imam čas celo pokomentiram kako stvar. Lastno delo je pri meni na visokem nivoju.

Trdi ::

Potem pa lahko web designerji kar zaprejo vrata. Bo vsak probal sam napackati stran. Bolje, da nekaj dela, kot da NE dela. A ni res? Al raje vidiš forum, ki ne dela? :D
Trdota d.o.o.

Backup22 ::

Jao pa sej foruma brez bugov sploh ni lahko naredit.. in zakaj bi ga, če jih je že 10000 na netu? Sej design itaq imaš svoj, le koda je miljonkrat stestirana in vedno dela OK...
//

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Backup22 ()

webfreak ::

Če že folku govorite kateri forum naj si namesti bi mu lahko vsaj kakega dobrega priporočili ne PHPbb, ker ma ta forum toliko buggov da kar glava peče. Že IPB je bolje kot pa PHPbb.

Ni dolgo nazaj ko so mi prepisali celo stran, pa nisem niti imel nameščenega PHPbb foruma, ampak ga ja imel en drug uporabnik na strežniku kaj se je zgodilo pa si lahko malo ogledate če boste pogooglali za santy.a črvom :)

Trdi ::

Webfreak, ko sem nekaj dni nazaj namestil nov forum (stari ponudnik serverja me je pošteno zajebal), pač nisem imal kakšne velike izbire. Ne samo, da sem moral dati phpBB, ampak se je folk še pritoževal, kako so vsi stili razen sublsilverja nepregledni. Sam menim drugače in subsilverja gledat ne morem. Zato sem dal gor 16 stilov, da bi ja vsak našel nekaj razen sub silverja. privzeti stil pa ostaja nekaj zelo različnega od subsilverja.

Pa tudi kar se tiče phpBB foruma - če hočeš, lahko narediš tak mod + design, da ga že kar težko prepoznaš. Obstajajo recimo modi, ki ti zelo pohitrijo kodo. Tip se je pač odločil, da bo naredil po svoje.

Koenc koncev je treba priznati, da kar koli danes narediš, itak samo modificiraš kodo nekoga drugega...
Trdota d.o.o.

Backup22 ::

Uf, globoka0:)
//


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava forumov

Oddelek: Izdelava spletišč
111874 (1613) algo
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315349 (10831) mmorph
»

Črv Santy.A preko napake v phpBB briše spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
737277 (7277) *******
»

Forum v php ali asp

Oddelek: Izdelava spletišč
101325 (1124) alesrosina
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392144 (1788) Klemenn

Več podobnih tem