» »

Need for speed-porsche (no cd patch)

Need for speed-porsche (no cd patch)

Kriko ::

Bi prosu če mi kdo pove kje se dobi ali pošlje NO CD patch za need for speed-porsche!
  • spremenil: Kriko ()

||_^_|| ::

hehe, ovčka moja, a bi ti kakšn mejl kje pustu?:)))))

ChiefThunder ::

pojd na megagames pogledat.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Kriko ::

Klikni na "kriko" in ga dobiš. Vseeno pa: kriko@gsm.mobitel.si
S čim pa sem si zaslužu tole lepo živalco??

Tomi ::

Verjetno z iskanjem nelegalne programske opreme ali popravkov zanjo.
Sicer pa res opažam, da ljudje ne znajo brati Pravil, ker tam vse piše. To je že druga Owca danes v Igrah, prej je en modri iskal naslove piratov.
metrodusa.blogspot.com

Kriko ::

Za tipa ki je iskal naslov piratov res nimam besed ampak patch za igranje brez cd-ja pa vseeno mislim da ni tako hud prekršek ali pa?!?

Tomi ::

No, ja, večina ljudi ve, da za legalno kupljene igre človek ne rabi ponavadi patcha. Ker ti posojo prepovedujejo avtorske pravice. Če ne verjameš, poglej na katerokoli igro ( CD ali škatlo ).
Glede Owce pa: Loža ali Slo-tech oddelek, lahko tudi tale mail, kjer padi na kolega, zmoli par očenašev in zdravih marij, pa bo. V glavnem, opraviči se, za naslednjič pa bolje beri pravila.
metrodusa.blogspot.com

Kriko ::

Jaz lahko tudi tukaj povem in priznam svojo napako, ker napake delamo vsi, res pa je da bom moral v prihodnje malo razmislit preden ustrelim spet kako neumnost!!
Kriko

frudi ::

meni se zdi, da malo pretiravate...
no-cd patche precej folka uporablja že preprosto zato, da ni potrebno za vsak špil menjavat CDjev...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

tejo ::

frudi, popolnoma se strinjam s tabo. Le komu se ljubi vstavljati cd ob zagonu igre.

Sam imam za vse originalne igre tudi no-cd, ker je popolnoma brezzveze ob zagonu igre vstavljati cd če imaš original.

TheHijacker ::

Jp. Edina ovira je bila pomanjanje diska, ker je potrebno v večini primerov skopirati še kakšen dodatne fajle na disk(filme), sedaj pa še to ni več problem ko so diski tako veliki in poceni. No-CD patch pa res ni tako huda zadeva, da bi si človek prislužil ovco. Je kot kaže nov na netu in ne ve kje se to dobi. Bom pa vseeno dal tale link do strani kjer se to dobi. Sami avtorji strani pravijo, da ni ilegalna. Obstaja pa že zeeeelo dolgo časa in jo do sedaj še niso zaprli...
http://www.google.si

Paramedic ::

GameCopyWorld stran pa že morejo poznat, ker je legalna in predvsem uporabna. Če ne poznaš, je tko kot da gonilnikov za via čipovje ne bi najdu...:D
End transmission.

TheHijacker ::

My point exactly. Samo da kota kaže jo še ne poznajo vsi. To je enako kot astalavista.box.sk.
http://www.google.si

||_^_|| ::

ovčka: jst sm ti neki probu poslat pa mi je nazaj pršlo. baje ni to taprau mejl:)

Kriko ::

Mail mora delovat ampak za vsak slučaj ti dam še en naslov:
prepucij@yahoo.com

Primoz ::

Oprosti da sem rabil toliko časa da sem te odowčil.. v prihodnje opravičila v oddelek Slo-Tech (da jih vidim).:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Cosmo ::

kriko: ne bi se rabil opravičit za nekaj kar nisi naredil (namrec pravil NISI krsil). Spet je bla ena owca po nepotrebnem..

Dobro da je problem zdaj resen :D

lp

P.S. Adminom pa svetujem, da vsaj malenkost premislijo preden spet koga zaowčijo
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Kriko ::

Mnenja o kršenju kot zgleda si vsak razlaga po svoje, pa še različni kriterji niso za vse enaki!! Da bi vsaj kaznovali tiste ki si res zaslužijo!!!!!!
Dobro, itak pa je že pozabljeno!!

Primoz ::

Eh... kriteriji so čist enaki za vse:
vse kar jaz vidim oz. mi nekdo da link do.... sledi owca
če ne vidim (ne berem celega foruma) owce ni (na žalost)
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioshock 2 bo uporabljal SecuROM

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
294135 (3019) ss1234
»

prepovedane teme in zaklepanje

Oddelek: Slo-Tech
111403 (1010) Mavrik
»

Vietcong Problem

Oddelek: Igre
191102 (875) DejaVu
»

black&white nocd

Oddelek: Igre
121313 (1117) ABX
»

AoE2:The Conquerors verzija 1.0b

Oddelek: Igre
10894 (728) ziga7

Več podobnih tem