» »

Težave z emaili

Težave z emaili

Al-Ni ::

Imam težave z emaili, ki jih uporabljam preko outlooka. Uporabljam gmx mail ki dela brezhibno. Uporabljam pa email. Si emial nalsov pri katerem imam problem da mailov ne morem pošiljat, javi mi tole napako:

Sporočila ni bilo mogoče poslati, ker je strežnik zavrnil e-poštni naslov enega od prejemnikov. Zavrnjen naslov je. ;. Zadeva '', račun: 'x', strežnik: 'mail. Email. Si', protokol: smtp, odgovor strežnika: client host rejected: access denied', vrata: 587, varno(ssl): ne, napaka strežnika: 554, številka napake: 0x800ccc79

Uporabljam pa tudi gmail. Com kjer imam probelm da mi mailov ne sprejema in ne ne psoilja.. Javi mi tole napako:
povezava s strežnikom je spodletela.

Račun: 'xxxx', strežnik: 'pop. Gmail. Com', protokol: pop3, vrata: 110, varno(ssl): ne, napaka vtičnice: 10060, številka napake: 0x800ccc0e

Mi kdo zna pomagat?

Lp
  • polepsalo: bastadu ()

Microsoft ::

Zdej za Outlook 2003 nastavis za email.si nekak takole.

Tools > E-mail Accounts > Next(ker ze mas account) > zberes account > Change > tu mores vpisat pod Logon Information User Name in pass > More Settings > zavihek Outgoing Server > oznacis Log on using > vpis User Name in pass (tako kot malo prej) > das kljukco pred Remember... > OK > klikn na Test Account Settings > vse bi moglo delat brez errorjev.

Da bi pa Outlook povezal z Gmail pa nevem. Obstaja pa Gmail Notifier. To instaliras, pol ti pa v tray-u kaze, ce dobis kak nov mejl. Dost vredu zadevca.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta problem

Oddelek: Programska oprema
355100 (4585) Kv1DR_K1LL3R
»

Email.si težave z pošiljanjem pošte

Oddelek: Pomoč in nasveti
63203 (3127) TRIROG
»

Napaka 0x800C0133 - Outlook

Oddelek: Pomoč in nasveti
68383 (8299) Širajzl
»

Pomoč pri pošiljanu z Qutlook Expressom

Oddelek: Programska oprema
72630 (2560) BikeFan
»

e-mail problem

Oddelek: Omrežja in internet
86474 (6363) zlabo

Več podobnih tem