» »

e-mail problem

e-mail problem

sweden ::

Pri pošiljanju e-mailov mi zmeraj javi tole napako. e-maile pa lahko sprejemam normalno.
nastavitve sem pregledal že tolikokrat da morajo nujno bit pravilne. Windowse sem na novo naložil pa mi kar ne dela več uredu. imel pa sem težave s tem tudi že pri nekaterih prejšnjihn na novo inštaliranih windowsih.

napaka ki mi jo vedno izpiše:

Povezava s strežnikom je spodletela. Račun: 'email.si', Strežnik: 'imap.email.si', Protokol: SMTP, Vrata: 25, Varno(SSL): Ne, Napaka vtičnice: 10060, Številka napake: 0x800CCC0E


Kaj bi lahko blo????

pow ::

Če uporabljaš outlook in če maš siol, pol moraš v outlooku v Tools-Accounts-Mail, pod svoj svoj e-mail-Properties-Servers napisat za "outgoing mail (SMTP)": mail.siol.net

...mejbi?

lp
dropn.net

Bramac ^^ ::

Men je to tud delal.. pa sm končno ugotovu

Če uporabljaš outlook in če maš siol, pol moraš v outlooku v Tools-Accounts-Mail, pod svoj svoj e-mail-Properties-Servers


do tukaj je pravilno, potem pa piše čisto spodaj My server requires authentication pod Outgoing Mail Server.. to moraš obkljukati

Meni dela

Zgodovina sprememb…

marsovcek ::

Pri pošiljanju se rabi pop.email.si, imap.email.si pa pri sprejemanju. Preveri, kam je kateri napisan. Poleg tega moraš imeti obkljukano "Server requires authentication"

Druga možnost: email.si je trenutno crknjen;(

sweden ::

Glih to je blo krivo ker nisn imel obklukano (strežnik zahteva preverjanje gesla) Sn se zdej sigurno eno uro muču pa vse sprobaval pol pa vidm da ste že odgovoril. Se mi je sam zasmejalo :P Hvala za odgovore, ker sn že skor obupal nad mejlom. DELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

zlabo ::

Živjo!
Jaz mam tud problem z mejlom, men pa napiše:

Povezava s strežnikom je spodletela. Račun: 'pop.siol.net', Strežnik: 'pop.siol.net', Protokol: POP3, Vrata: 110, Varno(SSL): Ne, Napaka vtičnice: 10061, Številka napake: 0x800CCC0E


Probal sem že, da sem si naredil nov račun, tko kt zmeri k na novo rihtam.
Ne pomaga nič. Strežniki so 100% prav napisani. Tisto z preverjanjem gesla sem tud že probu. Je pa to nehal delat kar naenkrat.
Ubistvu sem prejšni tork dubu ADSL, v četrtk pa je prispel zadnji mail.

A ma kdo kakšno rešitev slučajn?


LP, zlabo

Tody ::

huh nevem... pomoje je najbolje na siol težit če uni pridejo not al pa nej pogledajo tvoj račun. Mogoče še sam probaj na posta.siol.net

maxi1 ::

Ubistvu sem prejšni tork dubu ADSL, v četrtk pa je prispel zadnji mail.


Če uporabljaš mail.siol.net oz. Siolovo pošto poskusi popravit MTU na svoji mrežni kartici na 1472 oz.1432...

men je pomagal edino to :\

zlabo ::

Aja, sem pozabu povedat.
Problem sem odpravil.

In sicer sem ročno odstranil nekj programčkov kar mi tudi Adaware ni najdun (ja en spyware v zvezi z pr0n je bil:D ).

LP, zlabo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook express noče pošiljati

Oddelek: Pomoč in nasveti
73102 (3059) -Neverhood-
»

Email.si težave z pošiljanjem pošte

Oddelek: Pomoč in nasveti
63156 (3080) TRIROG
»

Napaka 0x800C0133 - Outlook

Oddelek: Pomoč in nasveti
68323 (8239) Širajzl
»

Thunderbird in siol skregana

Oddelek: Pomoč in nasveti
112175 (1872) Klemenn
»

Server email.si

Oddelek: Omrežja in internet
133089 (2917) Gh0st

Več podobnih tem