» »

Geforce ti 4200 ultra 128mb problem

Geforce ti 4200 ultra 128mb problem

klemen1 ::

Zdravo!
Pravkar sem hotel vgraditi v moj PC zgoraj omenjeno grafiko, pa mi winse sploh ne štarta - še v safe mode ne pridem. Na začetku še pred zagonom mi napiše Nvidia geforce ti 4200 128 mb, nato pa mni napiše da se winsi ne morejo normalno zagnati in mi ponuja safe mode, toda ko ga izberem se mi naložijo samo nerazpoznavne modre vijolične barve. Moja konfiguracija je Athlon XP 2000+, 2x 256 MB ram DDR 333, MSI K7N2L, Radeon 9000 pro, Maxtor HDD, uporabljam Win XP SP2 pro. Sem probal že v BIOSu nastavljati pa mi ni uspelo :| (AGP 8x je omogočen). Najprej sem seveda odstranil vse ATI-jeve driverje tako da to ne bi smel biti problem . A imate kakšen predlog?
lp
klemen

Scorpia ::

A si probal nazaj dati radeona? probi geforca dati v drug računalnik, da vidiš če sploh dela.

klemen1 ::

Radeona sem namestil nazaj brez problema, prav tako tudi geforce deluje na drugem PC-ju...

Scorpia ::

Tole je napisal eden od uporabnikov, pa poglej če to drži, ki ima MSI plato:
(upam da ne zameri ker bom kopiral, to kar je napisal:)) )

-Vidim da maš MSI plato, največja napaka kar si jo naredu. Tud jz mam MSI plato in mislim da imajo te plate od MSI površno narejene slote, tako za AGP kot za DIMM slote. Imel sm podobno izkušnjo, in čist odvisno kako daš grafično not. Če jo daš ok not, bo ok in tud navijanje bo ok, če jo za milimeter drugač postaviš ali nagneš ko jo zatakneš v slot, se že lahko zgodi da ne bo več stabilno deloval, kar pa ni dopustno, da daš grafično enkrat not, pa recimo po nekaj časa daš kak kuler na grafično in seveda daš grafično vn, in potem nazaj not in se računalnik več ne zbudi, zato ker grafčna ni vredu not. Nek slab stik je na AGP-ju.

Upam, da ti bo to kej pomagal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pc nov ali po delih?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
854065 (3073) demon#666
»

MSI K8N NF4-SLI Diamond

Oddelek: Kaj kupiti
471787 (1229) Dead_Eye
»

težave z MSI motherboart

Oddelek: Strojna oprema
392695 (2008) EZ2BHard
»

GeForce2 MX v MS-6163 Pro ne dela?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81265 (1141) servo
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251373 (1112) MaD_Mavr0

Več podobnih tem