» »

Kaj kupiti svoji punci za 18. roj.dan??

Kaj kupiti svoji punci za 18. roj.dan??

1
2
»

D3m ::

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Jaz sem punci zdaj ženi kupil srebrni kraljevi vez 925 cistote zapestnico v zlatarni v centru vič cca 10 let nazaj. Kupuje se neki kar bo trajnega, pa ne parfumov...


Ti si ženo kupil iz Rusije :))

Ceneno rusko kurbo.


No no. Behave...
|HP EliteBook|R5 6650U|

donvito ::

Likalnik je izjavil:

tako je nekaj trajnega se kupi in da ima potem lep spomin.
jest sem svoji bivši za 18-ti roj. dan kupil dildota z jajčki+manjši izrastek še za prdo je imel....bejba ga baje še danes uporablja...pa je to že več kot 10 let od tega.

to so super darila katera so vredna vsakega centa....

Z lepim se hvališ, da si bil že takrat impotenten, revež.:))

Horas ::

poanta pa je da baje ga bejba še danes uporablja, po 10ih letih :)) zraven ga pa objokuje ker nista več skupaj? :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

mr_chai ::

Likalnik je izjavil:

VladarP je izjavil:

Jaz sem punci zdaj ženi kupil srebrni kraljevi vez 925 cistote zapestnico v zlatarni v centru vič cca 10 let nazaj. Kupuje se neki kar bo trajnega, pa ne parfumov...


tako je nekaj trajnega se kupi in da ima potem lep spomin.
jest sem svoji bivši za 18-ti roj. dan kupil dildota z jajčki+manjši izrastek še za prdo je imel....bejba ga baje še danes uporablja...pa je to že več kot 10 let od tega.

to so super darila katera so vredna vsakega centa....


Tist izrastek pa mislim, da ni za prdo. Lahko ji poveš, da ga že 10 let napačno uporablja :D

Runner71 ::

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Jaz sem punci zdaj ženi kupil srebrni kraljevi vez 925 cistote zapestnico v zlatarni v centru vič cca 10 let nazaj. Kupuje se neki kar bo trajnega, pa ne parfumov...


Ti si ženo kupil iz Rusije :))

Ceneno rusko kurbo.




Ti Primož si pa res en kreten....

VladarP ::

Runner71 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

VladarP je izjavil:

Jaz sem punci zdaj ženi kupil srebrni kraljevi vez 925 cistote zapestnico v zlatarni v centru vič cca 10 let nazaj. Kupuje se neki kar bo trajnega, pa ne parfumov...


Ti si ženo kupil iz Rusije :))

Ceneno rusko kurbo.




Ti Primož si pa res en kreten....



Runner tako se obnaša človek, ki pobegne iz zaprtega oddelka psihiatrične ustanove. Sicer če se mene upraša bi ga morali zapreti na prevzgojo k šimpanzam, se bi vsaj nekaj naučil.
Akhmat sila

Amdforce ::

No ja. Pri 18 se lih ne kupuje nakita. Takrat tezko ves kje bosta cez nevem 5-10 let. Čeprav sem jaz mojo zdajšnjo lih v teh letih spoznal, pa je tega ze dobrih 15 let.
Za 18 raje priredis hudo festo al pa izlet v dvoje, presenetis.

SmolWhale ::

mr_chai je izjavil:

Likalnik je izjavil:

VladarP je izjavil:

Jaz sem punci zdaj ženi kupil srebrni kraljevi vez 925 cistote zapestnico v zlatarni v centru vič cca 10 let nazaj. Kupuje se neki kar bo trajnega, pa ne parfumov...


tako je nekaj trajnega se kupi in da ima potem lep spomin.
jest sem svoji bivši za 18-ti roj. dan kupil dildota z jajčki+manjši izrastek še za prdo je imel....bejba ga baje še danes uporablja...pa je to že več kot 10 let od tega.

to so super darila katera so vredna vsakega centa....


Tist izrastek pa mislim, da ni za prdo. Lahko ji poveš, da ga že 10 let napačno uporablja :D


Not for the chocholate starfish, a joj folk. Bogi delfinček rije po dreku že 10 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

VladarP ::

Amdforce je izjavil:

No ja. Pri 18 se lih ne kupuje nakita. Takrat tezko ves kje bosta cez nevem 5-10 let. Čeprav sem jaz mojo zdajšnjo lih v teh letih spoznal, pa je tega ze dobrih 15 let.
Za 18 raje priredis hudo festo al pa izlet v dvoje, presenetis.



Zakaj ne nakita:)) pa tudi ce gres narazen spomin ostane. Za unih 95e kolikor je stala zapestnica takrat se tudi nebi sikeral.
Akhmat sila
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zlata prvič - na kaj biti pozoren (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7122725 (10293) Furbo
»

moski parfumi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8616695 (9928) schrack
»

Zate zapestnice

Oddelek: Loža
203440 (1875) Furbo
»

Odkup zlata (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7019461 (12572) Spajky
»

top moški parfumi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10230531 (17285) leiito

Več podobnih tem