» »

Silverstone SST-LC 01S

Silverstone SST-LC 01S

Slo-Tech - Če naj HTPC služi svojemu namenu, torej predvajanju, zajemanju in obdelavi avdio-vizuelnih vsebin in ga želimo imeti v dnevni sobi, potem poskrbimo, da tudi na zunaj ne bo odstopal od naših pregrešno dragih komponent. Četudi se zdi, da so časi ohišij vulgaris že mimo, si nekako ne predstavljamo, zakaj bi (tudi) v dnevni sobi gledali pokočno, klasično ohišije.

Veliko podjetij (Lian -li, Cooler Master, Antec) tako vsem bodočim imetnikom HTPC ponujajo ohišja, pri razvoju katerih so celo odrinili denarce za oblikovalca. Na strani Hardwareecke so si ogledali ohišje podjetja Silverstone, model SST-LC 01S.

Vsekakor smo že videli bolj dopadljiv dizajn, denimo klasični CoolerMasterjev ACT-620. Ohišje predsvem navdušuje s tem, da je vanj mogoče namestiti običajno ATX matično ploščo in pri izbiri nismo skoraj nič omejeni.

Ko sem se oni dan razgledoval po ponudbi naših trgovin, sem ugotovil, da zelo redka podjetja sploh ponujajo podobna ohišja. Našel sem samo ACT-620 in Antec Minuet. In pravijo, Microsoft med drugimi, da bo HTPC velik posel...

0 komentarjev



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva računalnika v enem ohišju.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81754 (1386) Netrunner
»

ATX PC v ležeče ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
71784 (852) mailer
»

Gradim zmogljiv HTPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
519111 (7146) AvtoR
»

HTPC ohišja

Oddelek: Zvok in slika
384719 (3488) oolh
»

Lian LI PC-V800, HTPC

Oddelek: Novice / Modifikacije
124138 (3047) bluefish

Več podobnih tem