» »

En hud ventilator :>

En hud ventilator :>

EvilGod ::

En moj prjatu se je spomnu d bi u računalnik ugradu ventilator od fičota... pa me zanima če bi blo to tko možn brez d bi računalnik odpihnl iz mize? :P

LP
>:D

||_^_|| ::

men bi hrup žiuce požru. Drgač pa nč bat nobenga nau nkamr odpihnl:)

OldSkul ::

SAj bo itak drug dan ga že ven dal!

Glasnost živce para!!!>:D

Tomi ::

Če pomislim, da meni že Volcano in dva Sunona ( + dokaj glasen disk ) dajeta občutek hrupa, mislim, da bi lahko zraven kar znorel, če bi imel takšno hlajenje. Se bolj splača potem vodno hlajenje..
metrodusa.blogspot.com

Bungee- ::

Odpihnl res ne bo, ampak hrup bo pa obupen, ce imas mogoce PC v drugi hisi, potem mogoce, drugace se pa ne splaca.
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Mate ::

Zakaj vsi pravte da se ne splaca.Ventilator od ficota je velik. ce ga lepo opucas pa ustimas da lepo zgleda je to prov dobra stvra. Itak ga pa NE priklopis na 12V ampak na kaksno manjso voltazo in s tem zgubis hrup, pretoka zraka je pa se vedno za najmanj 2 sunona na 12V

Binji ::

Jst mam v compu en 120x120 vent pa dva 80x80 + Volcano2 pa je Volcanota najbolj cut, ce tiste tri izklopim sploh ne opazim razlike. Kako, da vas to tako moti?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

No, mene je najprej precej motil Volcano, sedaj pa sem se navadil, pa še malo ohišje drugače postavil, pa dela skoraj tiho. Če ne bi vedel, da dela, ga najbrž niti ne bi slišal..
Res je pa, da tečejo pri meni 24/7 mp3-ji..
metrodusa.blogspot.com

IceIceBaby ::

ventilator od avtomobila je zakon stvar. Sicer nevem je ga majo fičoti ki so zračno hlajeni ampak ponavad so v avtomobilih za hladit kilerje ko so dost vroči.
Jaz sem sprobal stvar pa tolk piha da bi mogoče res kako lahko kišto kej prestavl :)
Samo če ga daš na 5v bo ulinek podoben kot s 4 120mm venti pa še bol tiho bo. Jaz zdej samo iščem kak pocen vent. Ker novi koštajo tam od 20k naprej.

Windi ::

kst jaz imam od opla en ventilator, če potrebuješ povej, ker ga bom itak vrgel vstran

Binji ::

windi: jaz rabim:D
Mejl
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Windi ::

Nimam samo od opla, ampak jih lahko dobim tudi od drugih pretežno nemške izdelava avtomobilov, pa tudi kakšnen od BMW-a bi se še našel, ti so zelo tihi, pri 12V.

IceIceBaby ::

windi ja bi se rabl :) sploh če ga daš pocen.
tut moj mail :)

Jebiveter ::

Ce ze ponujas.... mail:D
Pa napis kaj vse lahko zrihtas pa za kako ceno! TNX!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Baja ::

Isto ko Jebiveter. mail

msmiha ::

Ti ventilatorji od avtov požrajo velik štroma! Mislim, da tudi do 3A, kar je zelo veliko. Tak, da bi rabu en zelo zelo močen napajalnik, če bi hotu, da ga ne skuri. Al pa, da si narediš posebej en usmernik, ki bo bil zmožen dobavit takšno količino elektrike.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Windi ::

Cena je tam nekje 2k. Mere bom pa jutri napisal, ker jih imam na podrešju.

IceIceBaby ::

dej kak mail napiš no al pa tel. cifro. Da se bomo lhk mal bol točno zmenli. Hehe...če so 2k jaz 2 vzamem :)

msmiha...kdaj pa je bil štrom problem za overclockarje. Če majo nekter napajanje za 170W peltierje pa nevem kaj še vse se bo pa ze en vent tut dalo dobit :)
Itak je lepo met 2 napajalnika...enga za vente pa enga za ostalo :)

SaTaNIsT ::

Fantje tale ideja z ventilatorjem od avta je sicer super in tud preskusu sem jo z enim ventom od katrce. Problem se pojavi ker ti motorji niso brezkrtačni, tak ko na standardnih (računalniških) ventih in ta zadeva tolk elektromagnetnih motenj oddaja da se je mojmu čarunalniku mešal. Najbolj pa zvočni kartici, k je iz sebe devala sam eno brenčanje. Nekako bi moral oklopit zadevo... pa bi mogoče šlo!?

Windi ::

Tel. je 040/845-220, če je kdo zainteresiran, naj pokliče. Ventilatorje lahko zrihtam do naslednjega tedna, pa tudi kakšnen hladilnik bi se dalo dobit.

msmiha ::

Ja tak ventilator porabi okol 50W
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492697 (1822) profii
»

kateri cooler

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221556 (1172) morphling1
»

utisanje sistema

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141012 (732) Dice
»

Tih napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131256 (978) tec
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321850 (1328) element

Več podobnih tem