» »

Epox naznanil 8RDA3+

Epox naznanil 8RDA3+

vir: Epox
Amdmb.com - Po velikem uspehu z matičnimi ploščami EP-8RDA in EP-8RGA je svetovno znano podjetje EPoX naznanilo novo matično ploščo 8RDA3+ izdelano za AMD procesorje. Plošča je narejena za tiste, ki od nje pričakujejo kar največ. Osnovana je na nVidia nForce2 SPP in MCP vezju, na njej pa se nahajajo AGP 8x priključek, 6x USB 2.0, 3 DDR reže za pomnilnik, 3 IEEE 1394a vrata, 5 PCI rež, ... Ne pozabimo tudi omeniti krmilnika Serial ATA. Kot tudi ploščini predhodnici, EP-8RDA in EP-8RGA, se naj bi dala tudi 8RDA3+ odlično naviti. Poglejte si izvirno novico, v kateri lahko preberete vse podrobnosti, tukaj pa si lahko pogledate opis plošče na njeni domači strani.

9 komentarjev

A1eN ::

edinole kar me moti pri epox ploščah je to da imajo priključek za napajalnik sredi plošče...oziroma čez procesor..če bi to popravili bi zmagali..

frenk ::

Poleg tega zgleda da še niso dojel da je treba nbridge in sbridge tudi aktivno hladiti...;(

bf4ed ::

Ja to tudi res, samo še ide bi mogli gor premaknit ram reže pa malo bolj levo da bi ide višje bili. >:D

Dami ::

LOL, floppy konektor je čist na podnu? Pa kaj so totalno znoreli? Sam epox ma pa najslabše poziconirane plate no.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

SkyNet ::

Ja kdo pa še rabi floppy :P
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

mrTwelveTrees ::

priključek za napajalnik sredi plošče ?

če vas to moti, joj no, jaz sem z vezico kavel zapel na ohisje in napajalnik, super !
EPOX je res 1A

AtaStrumf ::

Za moje pojme bi morali biti vsi IDE priključki čist na dnu, ker drugače so ti pri priključitvi v najbolj razširjenem tipu ohišja (midi tower) ful v napoti disk(i).

Bolj problematične so dimm reže ker če maš GF4 Ti 44(6)00 ne morš dat rama noter, brez da daš grafiko ven. TO totalno sux, samo itak gremo oz. smo že vsi na Radeon-ih.

Pa moti me tudi ker ima samo tri dimm reže. Intelu je v Canterwood-u ratal usposobit 4.

Pa še to ji zamerim, da nima tanovga southbridge-a z native serial ATA. No za to bo treba najbrš še mal počakat, pol pa navali narode.

Luka Percic ::

Heh, mene pa moti barva- zelena pa res ni moderna no!

rfmw ::

Atastrumf, glede IDE konektorjev se totalno strinjam!!!!!

kar se pa power socketa tice, pa sam tolk...folk kupite si napajalc, k ma daljsi kabel...kot ga ma moj Erni465
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor, matična in ram za 600eur?

Oddelek: Kaj kupiti
191136 (893) Kebab
»

Epox prenehal s proizvodnjo 8RDA+ :(

Oddelek: Strojna oprema
262020 (1598) OwcA
»

Samo Kista Za 300k

Oddelek: Kaj kupiti
61031 (947) frenk
»

Bios klešče

Oddelek: Kaj kupiti
261752 (1421) morphling1
»

EPOX 8RGA+ OVERCLOCK

Oddelek: Kaj kupiti
451535 (1114) borchi

Več podobnih tem