» »

Slo-Tech praznuje

1
2
»

Zheegec ::

Vsa čast fantje, še na mnoge overclocke:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Sergio ::

;-)

Mine ko šus, štiri leta. Ko šus.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

NiggerBob ::

Yap, se strinjam z Agressorjem :D . Star, preobremenjen server, kronično pomanjkanje denarja,.....in peščica zagretih, ki so vložili ogromno prostega časa.
S-T, vse naj, naj, še na mnoga leta!
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

AtaStrumf ::

S pomočjo Slo-Tech-a sem rešil nešteto problemčkov in problemov, ki mi jih je povzročala moja ali pa katera od kolegovih mašin in večino kar vem sem prebral prav tu, tako da bom vedno hvaležen za to stran.

Marsikaj se je zgodilo odkar sem prvič obiskal to stran, večina je bila lepih in čeprav tudi mene počasi mineva vsa ta norija, je vedno dovolj mlade krvi, da bojo fural stvar naprej, tako da ni frke.

Na še vsaj 100 let :D.

swar ::

Le tako naprej fantje,skoda pac le ker nisem tako dober pisec novic,da bi jih bilo se vec,sam jih rad berem in upam da se bodo dobri pisci opogumili in jih napisali se vec :))

link_up ::

hehe.....cestitke :)

ripmork ::

i solute you:D ......bravo fantje(in punce če je kakšna vmes)...sem ves cajt mislu kolk ste zasuti s sponzorji pa vsaj nekaj keša,da pa je ta stran le plod veliko kreativnosti in trdega dela pa vem že kakšno leto in pol,kolikor cajta Slo-tech obiskujem.
na še dvakrat toliko let tistim,ki sta ga ustvarili8-) in vsem nam Slo-techarjem:D :D !!

Izak ::

Moji spomini na začetk.

Potekalo je na mircu. Luni kako za vraga navit celerona 333?? Tisti tvoj članek na tvoji strani (sedanji slo-tech) ne deluje. Nekaj more bit narobe.

No po celodnevnem lepljenju pinov, opečenih prstih in obrabljenih vijakih na slot 1 podnožju mi je nekako ratalo navit zadevo na 500 mhz. Se sedaj mam isti PC. :D

Še vsaj nekajkrat tolko let... ;)

DoBri ::

Ja, dolg nazaj je že tole, ja .. v živo se spomnem kako mi je Primož dal 2 možnosti spremembe usernejma, pa k sm Serđotu prspevu za ram in pa se po forumu "kregu" z lunijem .. To se bo zdej slišal pocukran, sam ni vrag če nism že takrt reku, da iz tega bo neki. In je blo. In sm tud sam bil gor. Večrat na dan. No pol sm se mal oddaljiu, a zmeri probu kje pomagat. In neprestano se vračam - po informacje, odgovore in mal na obisk. Res sm ponosn ker jih poznam, njih, ki so skup spravl tole! Najbrž vem bolš kt marsikdo drug tule, kok vašga truda je notr. Upam, da vam je bil poplačan s hvaležnostjo, veseljem uporabnikov, in pomočjo, ki ste jo omogočl vsem.

Ponosn na vas in ponosm, ker sm biu zravn.
Več nas je, manj nas ni.

R0K ::

Ponosem sem, da sem član S-Tja že odkar obstaja. Od začetkov OCanja mojega P1 133, ko nisem mogu spat od sreče, ker me je laufal na celih 166mhz. Takrat je bilo to nekaj, da si si navil računalnik. Nek tabu. In ko ti ga je ratalo Ocjat še za 4mhz več, je bil filing tak kot, da si zadel neomejeno vsoto denarja.

Danes pa je vse, kaj pa vem, preveč skomercjalizirano. Ob vsej tej tehnologiji, mi je OCanje že bedno. Včasih sem si navil vse od proca, rama, grafe, napajalnika sam, da sem mel 2 pike več v 3d marku, danes pa se mi po resetu plate še proca ne da, vsej mal, oc-at.

Nasploh pa me ful skrbi, ker ful ljudi odhaja. Čist logično. Faks, šiht, dekleta. Pač folk odraste. Fak pa je predvsem zato, ker odhajajo zadnji člani 'familiji'. luni, serž sedaj še žiga, pa že prej je odšel kakšen dober pisec člankov, novic in recenzij. Jeba to. Ne vem kdo bo lahko dobro nadomestil te fante. Sem prepričan, da v roku dveh let, ne bo več nobenega, kaj bo potem. Da nas pa kupi kakšno ženšče iz amerike pa res nočem!!

Vseeno pa, hepi brzdej, pa še mnogo let!

Jeronimo ::

Res ni da bi človek verjel... 4 leta je že?

Če me spomin ne vara, sem član že od zgodnjih prvih mesecev. Ko sem dosegel 50 postov in dobil naziv ... (sem že pozabil kateri) sem se počutil kar prijetno. Vendar kot so že pred mano povedali nekateri... z leti začne človeku primanjkovati časa, da se lahko aktivno udeležuješ v forumu. In tudi prej nas je bilo bolj malo (proti danes), ter smo se malodane vsi med seboj poznali in diskutirali v vseh delih foruma.

No, kakorkoli. Kljub temu, da ne sodelujem več v debatah, redno preglejujem teme, katere me zanimajo. Upam, da veselje ljudi za vzdrževanje Slo Techa ne bo usahnilo.

Teh štiri let je prijetno popestrilo in povečalo moje računalniško znanje.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412415 (8883) Drevesce
»

Na Danskem bodo zaradi napačnih lokacijskih podatkov ponovno pregledali 10 tisoč sodb

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
327747 (6257) Cash
»

Slo-Tech praznuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605254 (5254) LordPero
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815264 (3544) Mac

Več podobnih tem