» »

Klepetalnik

Klepetalnik

Slo-Tech - Sodelovanje v forumih lahko požre ogromno časa. Nekdo se je spomnil, da bi naredil en bolj uporaben vmesnik za slovenske forume. Program Klepetalnik lahko ponuja za branje in pisanje v slovenske forume vmesnik podoben outlook expressu. Zanimivo je, da stvar prihaja iz slovenskega anarhističnega portala Ruleless.com in, da je v slovenščini.
Če je verjeti opisu, zaenkrat deluje s Siolom, Mobisuxom in drogartom... avtor pravi, da je odprt za predloge, tako, da bi mogoče po nekaj prošnjah dodal še slo-tech...

Update: Sem preizkusil. Opisu je za verjet, stvar pa deluje tudi v Linuxu pod Wineom!!

9 komentarjev

msmiha ::

Kul stvarca!:)

R0K ::

jep, res kul stvarca...

...a ste zato, da bi nardil eno tako majhno peticijo, da dodajo še Slo-Tech forum ?

...

attackiko ::

Ja bravo za programcic, ampak tisti clanki o anarhizmu so pa najvecja bedarija, kar sem jo zadnje case prebral na internetu.

tha_man ::

Zadeva sicer izgleda kot najbolj crappy newsreader, ampak je kljub temu zelo kul. Če bo peticija za podporo ST forumu, sem zraven! >:D

attackiko ::

Se opravicujem, ruleless.com ni najbolj neumna stran. Ravnokar sem namrec obiskal
http://www.zlatibiseri.org/

minmax ::

verjetn sploh ni treba peticije, samo ene par mailov avtorju... a je kdo že kakega poslal?
v helpu piše da je avtorjev naslov torabora@ruleless.com

R0K ::

jas ga bom kr zdejle polsu...

Hellios ::

kaj pa slavni jokerov Mnenjalnik(tm)
mogoče pa pcgamerov

ender ::

Avtor mi je včeraj odgovoril, da bo dodal Jokerjev mnenjalnik, vendar ne prej kot čez dva tedna, ker je zaposlen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cinema 4D R12

Oddelek: Programska oprema
222298 (1466) Machete
»

Servis

Oddelek: Na cesti
357036 (6314) darkolord
»

Word ali writer eksperti

Oddelek: Pomoč in nasveti
312987 (2498) echoman
»

Predogled Microsoftovega iskalnika Kumo

Oddelek: Novice / Brskalniki
424290 (2825) techfreak :)
»

Delni rezultati raziskave o uporabnosti spletnih mest

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
383693 (2700) HriBB

Več podobnih tem