» »

SmartSMS 4.5

SmartSMS 4.5

gsmsoft.nu - Ker je naša galerija Nokiinih logotipov zelo dobro obiskana, je v mojem in vašem interesu, da zadevo obnavljamo. Ker sem obljubil, da vam bom sporočil, ko bo prišel na dan program za logotipe pri drugih znamkah GSMjev, se bom tega držal in zato vam povem, da je izšel (že nekaj časa nazaj) SmartSMS 4.5, ki naj bi podpiral pošiljanje logotpiov poleg na Nokiine aparate tudi na: Ericsson-ove, Siemens-ove, Alcatel-ove ter Motoroline.
gsmsoft.nu je tu za vas, obljubljam pa, da bom v kratkem tudi sam raziskal ta program in napisal kratek vodič, kot ste vajeni.

5 komentarjev

kuglvinkl ::

Vodič pomeni, da bom lahko našel navodila, kako v mojem Siemensu preheblati logo?

CWIZO ::

pa kako usposobitit program

CWIZO ::

men ankok ne rata poslat;(

boogoo ::

preko modema morš poklicat v nemčijo....
tel. številke so že nastavljene, nastavit morš samo IRQ port pod settings in pa pri init stringu moraš za AT še dodat X3.

Tisto glede logotov, pa mislim da ne deluje pošiljanje na druge telefone kot nokie. Vem da moj siemens C35 ne podpira logotov prek SMS, tak da program ne more pomagat, razen če se connecta nekak prek modema v gsmu gor. Pa kolko sem gledo v helpu, piše da gre logote pošiljat samo na nokie (men se zdi)

boogoo ::

alien-w, drugič po treba boljše prebrat logote gre pošiljat samo na nokiine tel., to piše na linku iz novice:
Caller Group Graphics and Operator Logos are supported by Nokia phones only.

Na telefone ki si jih pa ti naštel pa gre pošiljat slikovne sms, pa še to samo če podpirajo EMS standar (mislim da je to erricsonov standart nekaj slicnega kot uporablja nokia za logote in slikovne sms-e), kar pa podpira malo telefonov, samo najnovejsi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manning na prostosti maja, arhivi CIA že danes

Oddelek: Novice / NWO
3810181 (7083) gus5
»

apple logotip

Oddelek: Strojna oprema
111118 (767) legice
»

Vetrna energija postala primarni vir energije v Španiji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10024647 (22076) Zheegec
»

Kaže mi da je kapaciteta HDD-ja 500MB, v resnici je pa 750GB. Format ne pomaga.

Oddelek: Programska oprema
273317 (2392) franci0
»

Kako bi usposobil Nnotesnik ?? ((

Oddelek: Pomoč in nasveti
5800 (715) iso2000

Več podobnih tem