» »

Še ena za lahko noč...

Še ena za lahko noč...

Jaz - Danes sem v svojih Windowsih 2000 zagnal Outlook Express. Prvič mi je v oko padla povezava za MSN. Seveda sem poln entuziazma kliknil nanjo ter pričakoval povezavo na pravo MSN stran. Namesto nje se mi je odprla tale povezava. OK, priznam: tako bedno napisane strani v slovenščini, razen če je bilo to namerno mišljeno, še nisem videl. Naj vam navedem le nekaj primerov:
  • Te Webove strani so vaša vstopna točka v Internet. Na njih najdete iskalnike, povezave s številnimi zanimivimi mesti in vadnico za Web.
  • Kliknite tu, če se želite seznaniti z Webom.
  • Če želite odpreti angleške MSN-ove Webove strani, kliknite tu.
Hm... Začuden sem... Kdo za vraga je Web? Kako se piše? Zakaj je tako pomemben, da ga venomer omenjajo? Pa še svojo stran ima! Neverjetno! [:D]. Za pet minut smeha kar prosim sledite povezavi.

9 komentarjev

TiMe25 ::

Hvala Avtorju.... Komi zdaj vem kaj je Web kje ga lahko najdem ...... |O

miranpozar ::

Kaj nisi se nikoli videl te strani? Mislim, da je bila to zacetna stran v Explorerju 3.0.
Imel sem stranko, ki je imela nastavljeno to stran kot zacetno... ko sem prisel k njemu in sem videl to grozoto, sem jo seveda urno zamenjal z necim bolj uporabnim (slowwwenia), a me je ze naslednji dan klical, da internet "ne dela vec tako kot nekoc" in da on hoce nazaj tisto zacetno stran, ker ce ne se sploh ne znajde... na Webu :D.

luni ::

jao jao

Brody ::

hehe:)[:]

PaJo ::

Tudi taksen stvari se dogajajao, kaj pa moremo:D:D

NiggerBob ::

"World Wide Web (Web ali WWW) vam daje na voljo grafičen vmesnik za ogledovanje Internetovih dokumentov"
Oj, hvala ti Weliki bWana Web, da si mi vse to omogočil, ponižno sklanjam glavo v znak spoštovanja....LOL:))

Matty ::

Tale web page me spominja na izdelek, ki je bil na teh straneh objavljen pred nekaj dnevi - saj veste, ko je napisal en decko hate page za IBM aptivo...

Kaj pa veste, morda ga je pa na najel se Micro$oft? :D

p.s.: drugace pa res... sramota... (ne morjo dat nekaj tisoc tolarjev za profesionalno oblikovanje strani, medtem ko slovenski sef micro$ofta podarja svoji ljubici audije...) :8)

Shershen ::

muhahahahaha :D

roro ::

WWW-ju naj bi po slovensko lepo rekli SPLET.

Nekateri so pač nepismeni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mshtml.dll error (persistent little bastard:(

Oddelek: Programska oprema
10882 (774) M-XXXX
»

Microsoft Windows AntiSpyware Beta1

Oddelek: Operacijski sistemi
374652 (2601) Myth
»

Nasa nova stran --->STRUDLS klan, Nahaja na http://freeweb.siol.net/rmeglic

Oddelek: Igre
51947 (1670) mrezna
»

Postavitev spletne strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
81295 (1166) Tody
»

Kako nardit, da bi lahko samo z geslom prišel na neko stran???

Oddelek: Izdelava spletišč
261953 (1531) kunigas

Več podobnih tem