» »

in odYaHoOjal je stran...

in odYaHoOjal je stran...

CNet - Priznam, spletna stran Yahoo je bila v mojih rosnih (heh) letih stran, katero sem najpogosteje obiskoval, saj sem po njej brskal po dražbah, gledal novice, iskal po spletu,... A potem sem našel Google, e-Bay ter Slo-Tech (heh) in stvar se je obrnila. Da nisem edini, sem izvedel, ko sem slišal, da Yahoo menja svoj search engine ter da bo začel uporabljati Googlovega. Naslednji udarec me je presenetil pred tedni, ko so rekli, da mislijo spletnim stranem, ki bi plačale, zagotoviti višje mesto v uvrstitvi med rezultati iskanja. Zakaj? I, ker ima Yahoo močno izgubo, namreč. No, tale novica je pa bosa. Yahoo bo postal plačniški servis ter bo računal za rezultate iskanja. Hvala lepa, ne. Imam raje Google. Pa Najdi.si. Ter Northern Light...

5 komentarjev

Caboose ::

buahahahhaha in oni res mislijo da jim bo kdo plačeval za to???? :D:D:D buahahahahahhhahahahha:D:D:D

yao yao ZADJ bodo šele v izgubi >:D

spucek ::

:DSvet je krut,jst sem pa obut;((:D:D:D:D

attackiko ::

Glih pred par dnevi je pisal v financah da majo boljse rezultate od pricakovanih. Hmm a majo sploh izgubo?

klosar18 ::

ne vem kje ste tole pobral ampak nazadnje je blo na cnn da so po razporejanju v firmi izgubo nadoknadil...google je pa itak ze vedno od yahooja in ze kar nekaj casa pise powered by google.Tko da...kaj je zdej to.

OrlyTM ::

bluzenje ... to je to ... preplavil je komplet internet. En se neki zmisl, pol mu pa ene par mandlcov z pomembnih strani verjame in pol to postane res. divje.

Men so tko al tko tele izgube velikih podjetij mal tko ... racunovodske burke. Nekak tko, kt je pr nas petrol zgubo prkazov ... itak LOL ... pa 95% servisov je blo komplet prenovljenih tisto leto.

lp
OrlyTM


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Yahoo predstavil mobilni brskalnik Axis

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
54220 (3319) Jst
»

Alternativni spletni iskalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7211672 (10663) matej_jack
»

Slepi preizkus iskalnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
184594 (3054) Bistri007
»

Ljudje zaupamo iskalnikom zaradi imena

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
383911 (2503) R33D3M33R

Več podobnih tem