» »

Doživetja nekega Slo-Techerja

Doživetja nekega Slo-Techerja

Jaz - Ne boste verjeli kaj se mi je pravkar zgodilo! Na svojo vtičnico, na kateri imam vključeno: računalnik z dvema napajalnikoma, ekran, dva para zvočnikov, tiskalnik, skener, halogensko svetilko ter polnilec za mobitel, sem priključil še en grelec za foro, pač da me bo grel ponoči. Stvar se zažene in dela... Kakih 10 minut... In potem začne v razdelilcu nekaj pokati... In poka vse pogosteje... Pogledam in vidim STRELE ČEZ RAZDELILEC! Še preden sem se zavedel, kaj se je ravnokar zgodilo, je vrglo ven varovalko za mojo sobo. Hvalabogu se ni nič uničilo, razen varovalk mojega razdelilca. Naj še omenim, da je razdelilec imel kakih 100°C ter smrdel ko kuga .

Jao... In jaz sem hotel gor priključiti še peltierjev element .

7 komentarjev

TESKAn ::

Jao, sergio, sej me mal spominjaš na mene:P
Hehe, z štromom se ni za za*******[:].

Znida ::

Ja razdeliec ti je prebil. Nič novga. Pejd druzga kupt tega pa vrž v kanto...:)

||_^_|| ::

fensiiiiiiii

NiggerBob ::

še dobro, da nisi na razdelilec priključil še bojler (do boš imel toplo vodo pri roki) in električni štedilnik (za vsak primer)......
in vse to na verjetno na 1.5 kvadrat žico..:D:D:D Potem pa se ljudje čudijo, kako to, da jim je zgorelo stanovanje zaradi napake na el. napeljavi, ko pa je ja napeljava v redu...LOL:D:D:D

JeDo ::

Ko na lanih pritisne mraz, večkrat kaj ven vrže, sej veste 20 compov na par kablčkih ehehe

Ark4nge| ::

Bodi vesel da ni še kej zgorellloo!8-)

3L33T ::

Ta pa je huda! P moje si lohk sam vesel da je vse celo ostal. Vključno s tabo :) Ej strele, give me a break:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vezava vtičnic (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6721372 (7882) tony1
»

priklop na eno vtičnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
101316 (1093) Invictus
»

tagan 420W i-Xeye-okvara

Oddelek: Strojna oprema
51111 (1013) Azrael
»

Skrbi me preobremenjnost el. napeljave. Nasveti dobrodosli ...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
222621 (2117) Azrael
»

Pogoji za dober LAN party

Oddelek: Igre
51078 (942) Jebiveter

Več podobnih tem