» »

Primož ima preveč časa

Primož ima preveč časa

Slo-Tech - Danes me je spet zadel v glavo nenaden napad delavnosti. V osebnih nastavitvah pod rubriko forum si po novem lahko nastavite, katere oddelke želite (ali pa tudi ne) videti v temah zadnjih 24h in v prikazu novih tem. Kot vedno...če kdo odkrije kakšno napako.. primoz@slo-tech.com

10 komentarjev

whatson ::

Eh Primož, res veš skomplicirat zadevo...

Za nastavljanje sem na ADSLju porabil nekaj minut, me zanima kaj bo porekel en dial-upovec. :)

Daj se izogni teh DA | NE varjant in uporabi radiobuttne



:D

Mnenje pač.

Primoz ::

Kvečjem checkboxe... pa če misliš popolnoma vse izklopit je to točno 40 klikov, kar zagotovo ne traja 20min.

darh ::

ja.. jest se strinjam.. checkboxi bi mogl bit, ker bi blo lazje spreminjat.... anyway... pa tud tezko se loci, kater odelek je on in ker off - se mor kr poglobit,s e posebej ce mas vecjo resolucojo - text je bolj narazn..

whatson ::

Ok pol pa checkboxe;)

Samo da ni 40 refreshov, ampak samo en. :)

Drugače se mi pa zdi zadeva super. Še posebej za nas moderatorčke, ker si lahko v novih temah samo oddelke ki jih moderiram označim.

lp

R0K ::

Čist brez potrebe ....

Mislim, da si za tole vrgel 5h dela stran ... men sploh nic ne koristi ... ker zdej si bo folk naštimal npr. samo na Pomoč in Nasveti in Kaj kupiti, da se mu bo hitreje zloadalo, in potem nebo videl, če bo pa mogoče kdo kaj o rač. sprašval pod Programska oprema, on pa bi to mogoč vedel ...


IMHO

tha_man ::

Fajn zadeva, jaz sem si vedno želel izklopiti male oglase (ostalo sem si vse pustil). Sm res bi blo boljše če bi uporabit checkboxe...

AngelOfDeath ::

Checkboxi bi bili boljsa odločitev.

SkIDiver ::

Kaj ti nikol ne počivaš??
Checkboxe raj uporab bo res bolše

Thomas ::

Primoža uploadat na Slotech ... pa bo čez njegovih 100 let - naših 12 ur - zgledalo, da bo jemalo dih.

Potem gre pa lahko naprej ... :))

GaPe ::

Tole je full zamudno, moraš nujno checkbox-e naštimat!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako razbrati minidump fajl ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81850 (1657) Jst
»

Zmrzal linux-a

Oddelek: Operacijski sistemi
61171 (1015) T(he) Boss
»

Prenos spletne strani od enega ponudnika k drugemu - zapleteno vprašanje (DNS)

Oddelek: Omrežja in internet
163020 (2765) Bakunin
»

Srečno 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
907716 (6245) DavidJ
»

Apache Config

Oddelek: Izdelava spletišč
61009 (975) BimboBoy

Več podobnih tem