» »

ABIT SA6R proti ASUS CUSL2

ABIT SA6R proti ASUS CUSL2

Jaz - Intel do sedaj nekako ni uspel nadomestiti legendarnega i440BX čipovja, ki je približalo overclockanje tolikim računalniškim zanesenjakom. Pravi naslednik naj bi bil i820, toda to čipovje je žalostno potonilo v pozabo zaradi številnih hroščev in nepodpore SDRAM pomnilniku. No, z izidom i815E čipovja so se stvari končno začele obračati na boljše, saj smo overclockerji končno dočakali nekaj, kar bi lahko bilo vredno nasledstva starega BXa. Ali je temu res tako si lahko preberete v novem testu, kjer sem med seboj primerjal dve trenutno najboljši i815E plošči, ABIT SA6R in ASUS CUSL2. Veselo na branje!

Mimogrede, v tem testu sem prvič uporabil novi način procentulanih grafov in upam, da bodo tako grafi bolje odražali resnično stanje/razliko v testih. Prosim, da zadevo pokomentirate...

4 komentarji

Pretorijanec ::

Zlo fajn clank. Too bad I`m a AMD user!

Space Surfer ::

way to go slo-tech!:))

Misty ::

Ja, v redu članek. Sam nekateri pa vseeno imamo (mogoče sem pa edini??) CUSL2 8-) in Celerona:(.

Če koga zanimajo nastavitve za BIOS (omenjeno v članku), tu je naslov www.cusl2.com

StarY ::

No, problem pri popolni podpori ta starih Celeronov obtaja, saj ta nova verzija te plate, CUSL2-C s čipsetom i815EP, sploh NE podpira vec Celeronov PPGA.
To pise jasno na Asusovi strani!8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konfiguracija !

Oddelek: Kaj kupiti
252484 (1636) __Devil__
»

Poročilo o prodaji čipovij

Oddelek: Novice / Matične plošče
71603 (1603) Klemenn
»

Msi 815EP Pro

Oddelek: Kaj kupiti
81321 (1209) DanKick
»

BX133,SA6,BH6...glej si ga vraga

Oddelek: Kaj kupiti
151412 (1246) Siluro
»

KATERO MAMA PLATO z 815EP

Oddelek: Kaj kupiti
351899 (1615) Siluro

Več podobnih tem