» »

switch ali hub

switch ali hub

zibika ::

kaj mi priporocate za lokalno mrezo 4-6 racunalnikov, za igre in prenos datotek, zelim imeti 10/100Mb napravo8-O
nokia is alive

Dax ::

Če nimaš namena velikrat zadeve postavljat, bo tud koax verzija OK.

Drgač mi pa verjemi, da je 10Mbps čist dovolj za špile (testirano s sedmimi računalniki v moji kleti). Pri mrežnih karticah itaq glej samo na ceno (beri:so vse enake, sploh zdej ko so gonilnike za AS verzijo čipov porihtal). Mi mamo malo mešano na žaru... compexovo, dve geniusovi, ostale štiri so pa noname. Hub se Compexov zlo dobr obnese, stal je pa okol 15 jurjev, mrežne pa vsaka 2 čuka...

Pa velik užitkov pri 5-10ms pinga :).

miranpozar ::

A si ti pogledal, koliko stanejo switchi .;)? Mislim, da se ti bolj splaca vzet 100Mbit mrezne in hub!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

zibika ::

v birgu v grazu ponujajo 10/100Mb switcer(8) za 1700ats-15procentov je cca 20 cukov(ovis link) a se splaca riskirat

stvar kupis za dalj casa8-)
nokia is alive

andrej ::

ko sem pri nas nazadnje kupoval zadeve je bil switch samo par jurjev drazji od 10/100 hub-a, tak da se ti ga splaca kupit. Drugace pa pri igranju spilov ne bos opazil razlike.

noogy2noogy ::

Če bi res rad poceni kupil potem kupi kakšen poceni hub (10mbit Intel ali celo noname) pa kartice po 2-3 KSIT pa se kable naj ti naredijo kar v trgovini pa si na konju.

Probaj pri Armaniju, tam je bilo ne dolgo nazaj to zelo poceni....
lp noogy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL za dva

Oddelek: Omrežja in internet
281846 (1382) Mercier
»

Mreza za 1 teden

Oddelek: Pomoč in nasveti
151485 (1251) ToniT
»

Mreža

Oddelek: Kaj kupiti
131036 (883) Bajo1
»

Mreža.. ampak kakšna?

Oddelek: Kaj kupiti
81462 (1322) OrlyTM
»

Mrezna Kartica

Oddelek: Kaj kupiti
391427 (1036) simon

Več podobnih tem