» »

NV 20 že marca?

NV 20 že marca?

HotHardware - Na Hothardwareu sem zasledil zelo interesantno novico. Od nekega tipa, ki dela pri nVidi in je (seveda) ostal neimenovan so izvedeli naslednje. NVidin cilj je začeti izdelavo NV20 do 1. marca! Če je temu verjeti ali ne, je vaša odločitev, na Hothardwareu pa pravijo, da je zelo verjetno resnična, a vseeno dodajajo, da jo raje vzamimo z rezervo.

7 komentarjev

PeTe13 ::

pol jo bom jst glih 1.septembra kupu, ko bo pol leta minilo in bo cena zelo padla:)

||_^_|| ::

marca začnejo delat procesorje, gdaj bomo pa kartice vidl?:)

LordWorm ::

U Pizda a ze!!
Psi so rekli za bozic!
Kok nategovanja spravijo cloveka ob zivce!;((

undefined ::

Pete, to se ti bo pa ravno tolko splačalo, kot če bi zdaj kupil GeForce2 GTS. Vsake 6 mesecev pride ven nova kartica. Če ne kupiš nove, imaš pač staro in počasno.

Zipper ::

:))Kdor rece, da Mate ni priden, debelo laze!8-)

VASkO ::

jaz pa sem mogoce edini, da se proizvodnja malo vstavi, ker vsakih 6 mesecev pa res ne morem dati denara za najnovejso tehnologijo... kaj te igrackarske firme mislijo, da je vecina njihovih kupcev starejsih od 25 let z dobro sluzbo ali kaj? previsoke cene!

undefined ::

Vasko, d0h, saj ti ni treba vsakih 6 mesec kupiti novo, ti lahko še vedno kupiš na vsakih 12 mesecev, ali vsakih 18 mesecev, in vmes spustiš 1 ali 2 generaciji, ki sta le malo hitrejši od prejšnje. A greš tud kupit vsak nov procesor, ki pride ven: najprej P3 550, potem 600, potem 650, 700, etc.? Po mojem, da raje počakaš, da se res splača kupiti, vsaj od 550 do 800 ali 1GHz, ali ne? S proizvodnjo ni popolnoma nič narobe, samo s tvojim razmišljanjem, da moraš vse takoj kupiti kar pride ven, je. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus Extreme N7800 GT Dual

Oddelek: Novice / Grafične kartice
163583 (2824) Dr_M
»

Test ATI grafičnih kartic družine X1000

Oddelek: Novice / Grafične kartice
213372 (2891) Senitel
»

Kingston DDR2 moduli na ogled

Oddelek: Novice / Pomnilnik
72548 (2548) Romčy
»

All in Wonder 9800 Pro

Oddelek: Novice / Grafične kartice
192634 (2634) MrX
»

9800 Pro proti FX 5900 Ultra

Oddelek: Novice / Grafične kartice
81993 (1993) ripmork

Več podobnih tem