» »

SB live dela probleme !

SB live dela probleme !

meno ::

Imam problem s SB live ko grem v quake3 ali v quake2 ali v kaksno drugo igro mi po nekaj minutah zacne zvocna spuscati neke cudne piske .. piska !8-O Ce sem povezan na neta mi poleg tega se prekina connection.Imam pa 1.3ghz thunderbird,asus plato A7V-E,asus isdn link modem,geforce 2mx pro... Mi lahko kdo prosim pomaga ? plzzzz
Lešnik :)

omejc ::

Poskusi naložiti novejše gonilnike, preveri če kartica dobro stoji v PCI reži, ter povej kakšne zvočnike imaš.8-O8-O8-O

meno ::

Zvocnike imam Sound Link ... pa kaj imajo tuki zvocniki,zvocna lepo stoji v rezi sej mi dela zvocna sam v igrah mi ne dela po enem casu mi zacne kr piskati kakor sm ze rekel nove driverje sm pa tud ze nalozu in nic ne pomaga tko da ne vem.. imate kaksn dober predlog kaj naj naredim ? se 1x thx :)
P.S:KAJ naJ NaREDIM ?
Lešnik :)

Tr0n ::

Probaj nov BIOS za plato. Se mi zdi, da sem videl podobne poste tukaj, kjer je bil problem v plati. Nisem pa siguren.

omejc ::

A ti ga serje samo v QUAKEU?

omejc ::

Ups sedaj vidi, serje ti ga povsod, kaj pa ko poslušaš kakšen mp3 ali CD?

meno ::

Do zdej mi ga v winsih se nc ni nagaja .. uporabljam pa win98 .. zdele bom probal se se druge igre ce je isto se slismo pa tud ce ni se tud slimo :)
Lešnik :)

meno ::

Ma povsod jebe v vsaki igri !! :(((( a ma kdo se kaksn predlogggg ??????
Lešnik :)

meno ::

MMMM :) sm ze ugotovu zakaj jebe tkole zvocna ker se kosa z modemom mja :) fucking irq in pol takole nastane saj tako jz mislim ker ko sem zbrisal driverje od asus isdn link-a so vsi spili delali normalno .. jeah :)) zdej grem pa sam se v bios nastavt irq pod pci settings .. tko da ce bo imel se kdo kaksne probleme s to zvocno naj proba spremeniti IRQ ... well good bye jz grem pa igrat quake3 arena malo preko neta :)
Lešnik :)

meno ::

pizda !! se zmeri se tepeta modem in zvocna .. kaj bi to lahko bilo narobe :| zgleda da se ne bom tako kamlu q3 spilal preko neta :)help me i need your help !
Lešnik :)

MTB ::

Jaz sem imel podobne probleme. Potem pa sem inštaliral 686B Bug Patch v.10 ali 14 iz Viine strani. Sedaj ni nobenih problemov več.

RS

Mate ::

Poskusi se irquje v winsih rocno nastavt.

meno ::

to sm ze probu irq rocno nastavt v winsih in nic ne pomaga ... vse sm ze probu zdej bom se tale bug fix dlju in se sprobu tole i hope it will work ... drugac pa a se je komu to podobno zgodil kot men kaj je potlej naredu da je to zadevo popravu ? still need your help
Lešnik :)

meno ::

RS !! :) THX DELA VSE tika taka !! :)):)):)) jeahhhh koncnooo THXXXXXXXXXXXXXX :)
Lešnik :)

MTB ::

Ni za kaj! Jaz sem bil že čisto obupan, potem pa sem našel na creativovem forumu rešitev. Ne moreš verjet koliko ljudi ima podobne probleme.

RS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z kompatibilnostjo gr. kartice z osn. ploščo

Oddelek: Strojna oprema
141200 (964) medo12
»

Stekanje v igrah ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
8978 (842) [t502]
»

Dve zvočni kartici?

Oddelek: Strojna oprema
101217 (1055) DJroky
»

mis mx500

Oddelek: Pomoč in nasveti
151156 (995) eR@S3R
»

dve zvočni

Oddelek: Zvok in slika
141618 (1371) rookie

Več podobnih tem