» »

Stekanje v igrah ...

Stekanje v igrah ...

sh4rk ::

Am pravkar sem sestavil racunalnik amd 2.8 64 plata MSI k8n neo platinum rami twinmos 512 pc 3200 graficna radeon 9800 pro in ko sm pognal igro Call of duty mi stekne priblizno na 2 3 minute za ene tko 2 sekunde v igri quake 3 isto sm opazil to stekanje v ostalih igrah nism tega opazil :\\ drgac sm ze probal zamenjat ram ... se zmeri isto potem sm zbrisov windowse se zmeri isto potem sm zamenjal graficno kartico!!! gf 4200 ti in je nehalo stekat ;(( potem sm dal pa mojo graficno radeon 9800 pro v bratov racunalnik in njemu ni nic stekalo hm ... potem sm dal radoena nazaj v moj racunalnik in se zmeri steka in nevem kaj naredit :( pa me zanima ce kdo od vas ve kaj se da naredit :( prosim pomagajte 2 x sm ze zamenjov rac zarat stekanja

LP Jure(BOG ME NIMA RAD)

Fizikalko ::

A mas slucajno kaksno softwaresko hlajenje proca vklopljeno?

sh4rk ::

ne da bi vedu ...

Ciho ::

Poizkusi z drugimi driverji. Mogoče se ne razume s tvojo plato.

Ciho ::

Pa nekje sem slišal, da lahko pride do tega zaradi zvočne kartice. Je onboard?

sh4rk ::

sm probal driverje 4.6 pote 4.7 pa potem dna 4.6 bom probov ene stare zdele am ja mam zvocno na plati

delfinus ::

Daj vse power saving profile stran od screen saverjev, do izklapljanja diska,....

Kaj pa novi Nforce driverji? Potegni si jih z http://downloads.guru3d.com/ pojdi pod downloads. Sedaj je verzija 4.40.

Sicer pa precekiraj malo MSIjev OFFICIAL forum http://forum.msi.com.tw/
lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

sh4rk ::

hm no aves kwa je pobje zj :\ driverji so bli krivi ane samo do 3.10 dela ql kar je pa ze 4 in vec pa steka no sj vsen hvala za vse

LP Jure

[t502] ::

Veliko krat je problem v IRQ-jih. Sploh ce si jih mora deliti graficna s katerimi drugimi komponentami in zato ti stekne vsake tolik casa. Premeci malo PCI kartice v druge slote da bo grafa sama imela IRQ. Ampak zgleda da si resu problem.

BTW, najlazje je IRQ-je pogledat s SiSoftovo Sandro pod "Hardware IRQ Assignments" al nekaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [t502] ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Driverji za grafično in w7

Oddelek: Programska oprema
8869 (720) i386
»

Gonilnki za DFI LANPARTY DK P45-T2RS PLUS v WIN7???

Oddelek: Operacijski sistemi
81303 (995) Dr_M
»

ati catalyst download

Oddelek: Programska oprema
51138 (1079) Brainstorm
»

MSI K9N Ultra (AM2)

Oddelek: Strojna oprema
81088 (982) BendeR
»

GA-7VT600 1394

Oddelek: Strojna oprema
15828 (716) MI5Ek-

Več podobnih tem