» »

Oglasi na ICQ?

Oglasi na ICQ?

CNet - Uporabniki ICQ programa ste morda opazili, da so se v zadnjem času v programu pojavili oglasi. Kar tako, nenapovedano. Ti oglasi se pojavljajo zaenkrat samo, če imate verzijo programa 2000b, in samo pri nekaterih uporabnikih.
Zaenkrat so ti oglasi še informativni, in so povezave do ICQ-jeve domače strani, raznih strani s pomočjo na njihovi uradni strani in podobno. Vendar pa je to odlična podlaga za morebitne bodoče prave oglase.
Vendar pa se je na internetu že pojavila tudi spletna stran, ki ima napotke za odstranitev oglasov.
Tisti, ki ste željni podrobnosti o tem, pa kliknite tukaj.

11 komentarjev

JLP ::

ICQ je skos bl nabloatan pa zanč. Ke so cajti k je delov tko kt si od nega prčakvov pa brez nepotrebne navlake. Fuj AOL fuj!!!

Tomi ::

Ja, jaz sem eden od nesrečnikov, ki ima te glupe reklame.. Samo za dva dni na dva tedna jih pa prenesem..

TinkaPinka ::

Ja, jaz sem tudi ena izmed teh nesrečnikov. Počasi me že ima, da bi si jih poskušala odstranit po navodilih tiste spletne strani...

Thomas ::

Mah, če je to cena za ICQ - so let it be! :)

TinkaPinka ::

Hja, mene same reklame še toliko ne motijo same po sebi, moti me animiranost. Nekateri animirani oglasi, še posebej če imajo kakšne žive barve, pa me živcirajo.

undefined ::

Še zvok jim manjka. >:D

Rott-von-weiler ::

V tem je glih finta da blinka marketinška poteza numero uno ker tja boš najprej klikno

mojsterpeter ::

mah men že od najinega prvega srečanja gdč. ICQ ni bla všeč - preprosto prekičasta in preveč sistemsko požrešna za moj okussem pa zelo zadovoljen z MSN Mesengerjem ker je zlo simpl in preprost za uporabo..

YouR MaMa ::

samo SMSje je pa zakon posiljat ... takoj poslje ... par sekund .. pa se nazaj lahko poslje pa dobis na ICQ ..

BigFoot ::

se strinjam z Ancientom, MSN seka :)

Reycis ::

MSN bo najbrz pojedel tudi ICQ: Istko kot je ze Netscape, Pegasus mail, WinAmp.... Se veliko jih je. Res je, da so vsi nasteti in ostali se vedno zivi vendar pa jih mirkosoft s svojo politiko (vgradi zadevo v operacijski sistem) uspešno nadomesti. Moram pa priznati tudi jaz, da je ICQ pridobil poln nepotrebne navlake ki samo zre resource. Se vedno pa ga mocno prekasa Real Player s svojo navlako, hehe. SmartStart center samo sedi u taskbar in naj bi pohitril zaganjanje in žre 12 MB rama. Reklame pa vsi vemo, da so moteče ali pa neučinkovite... največkrat pa kar oboje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oglasi v Chromu

Oddelek: Pomoč in nasveti
101181 (1052) ingeniero
»

oglasi rabljene opreme spisani v "slovenščini"

Oddelek: Loža
81570 (1299) FlyingBee
»

Facebook lani z 800 milijonov dolarjev prihodkov

Oddelek: Novice / Rezultati
4011589 (9839) Poldi112
»

ICQ oglasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
121774 (1566) calidus
»

Oglasi na ICQ?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
112005 (2005) Thomas

Več podobnih tem